Zamknij

Tomasz Kammel zaapelował o zjednoczenie rodziny Krawczyków. Zwrócił się do Krzysztofa juniora

31.05.2021 10:39

Tomasz Kammel był prowadzącym na zorganizowanym przez Telewizję Polską koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Prezenter w pewnym momencie zwrócił się do syna artysty. Podczas przemówienia na scenie nawiązał do rodzinnego konfliktu.

Tomasz Kammel
fot. Mateusz Jagielski/East News

Tomasz Kammel przekroczył granice na koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka? Wydarzenie "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk" zorganizowane przez Telewizję Polską miało za zadanie oddać hołd zmarłemu artyście.

Największe polskie gwiazdy, m.in. Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Sławomir, Natalia Kukulska oraz Edyta Górniak wykonały kultowe przeboje Krawczyka. Koncert poprowadził Tomasz Kammel, a obecna na widowni była m.in. wdowa po artyście - Ewa Krawczyk.

Zobacz także: Nergal uderza w PiS i Kammela. Ostro zadrwił z prezentera TVP

Koncert dla Krawczyka: Tomasz Kammel zaapelował o pojednanie w rodzinie Krawczyków

Prezenter TVP zwrócił się do Krzysztofa Krawczyka juniora, który był nieobecny na koncercie. Nie wiadomo, czy syn Krawczyka otrzymał zaproszenie na wydarzenie.

- Panie Krzysztofie, nie ma tutaj pana z nami, ale pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że ogląda pan ten koncert w telewizji. Życzymy wszystkiego dobrego - powiedział.

Tomasz Kammel podczas przemówienia dodał, że "są tacy, którzy chcieliby zburzyć pomnik artysty" oraz podkreślił, że liczy, iż wyjątkowy koncert "zjednoczy rodzinę Krawczyka, tak jak jego muzyka jednoczyła Polaków". Między Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem juniorem trwa medialny konflikt m.in. o spadek po artyście. Zdaniem internautów, rodzinne problemy Krawczyków nie powinny być przywoływane na koncercie.

loader