Obserwuj w Google News

Tomasz Kammel już się zaszczepił. Wspomina koleżankę z pracy, która zmarła na COVID

2 min. czytania
19.04.2021 18:04
Zareaguj Reakcja

Tomasz Kammel dołączył do grona zaszczepionych gwiazd. Prezenter TVP opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym przyjmuje szczepionkę przeciwko COVID-19. Przy okazji zdradził, że niedawno z powodu tej choroby zmarła jego koleżanka z "Pytania na śniadanie".

Tomasz Kammel
fot. TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel opublikował na Instagramie zdjęcie ze szczepienia przeciwko COVID-19. Prowadzący porannego wydania TVP "Pytanie na śniadanie", który urodził się w 1971 roku, najwyraźniej zgłosił chęć przyjęcia szczepionki już w styczniu. 49-latek dodał w opisie pod fotografią, że przyjął preparat koncernu farmaceutycznego Pfizer. Prezenter postanowił podzielić się z fanami powodami, dla których zdecydował się przyjąć zastrzyk.

- Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie, która zmarła na #covid - zaszczepiłem się - napisał Tomasz Kammel.

Zobacz także:  Karolina Pisarek ciężko przeszła Covid-19. "Czułam, jakby moje płuca miażdżyły się"

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie ze szczepienia przeciw COVID-19

Tomasz Kammel wyjaśnił, że zaszczepił się ze względu na bliskich. Wspomniał także o koleżance, która pracowała za kulisami programu "Pytanie na śniadanie". Przywołana przez dziennikarza Kasia zmarła przez COVID-19.

Zdjęciami ze szczepienia w ostatnim czasie dzieliło się wiele polskich gwiazd. O przyjęciu swojej dawki poinformowali m.in. Maryla Rodowicz, Michał Figurski, Majka Jeżowska, Katarzyna Grochola oraz Małgorzata Ostrowska. Artyści nie kryli swojej radości z przyjęcia szczepionki. Część z nich ze względu na pandemię utraciła źródło zarobków - odwołane zostały koncerty i spektakle. Wszyscy mają nadzieję, że po zaszczepieniu odpowiedniej liczby osób restrykcje zostaną zniesione.