Obserwuj w Google News

Tomasz Kammel dostał wiadomość od konkurencji podczas "PnŚ". Opublikował ją w sieci

2 min. czytania
26.04.2021 11:54
Zareaguj Reakcja

Tomasz Kammel jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, z którą związany jest od wielu lat.  Po jednym z niedawnych odcinków zaskoczył publikacją wiadomości, jaką dostał od konkurencji podczas programu "Pytanie na Śniadanie".

Tomasz Kammel
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Tomasz Kammel jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, z którą związany jest od wielu lat. Widzowie oglądają go regularnie w różnych programach telewizyjnej Jedynki - m.in. " Pytaniu na Śniadanie". Od kilku tygodni, od czasu odejścia ze stacji Marzeny Rogalskiej, prowadzi je w towarzystwie Izabellli Krzan. Choć "przetasowania" pomiędzy stacjami ostatnio nieco przycichły, to jednak nie da się ukryć, że rywalizacja za kulisami trwa. "Programy śniadaniowe" cieszą się dużym zainteresowaniem we wszystkich stacjach, a rywalizujące o widza stacje próbują na wszystkie sposoby przekonać do siebie odbiorców. W jednym z niedawnych odcinków Tomasz Kammel zaskoczył publikacją wiadomości, jaką dostał od prowadzących program śniadaniowy w konkurencyjnej stacji.

Zobacz także: Tomasz Kammel już się zaszczepił. Wspomina koleżankę z pracy, która zmarła na COVID

Tomasz Kammel dostał wiadomość od konkurencji. Opublikował ją w sieci

Po niedawnych "przetasowaniach" i odejściu Marzeny Rogalskiej na Tomasza Kammela spłynęła fala krytyki. Zdawało się, że sympatia, jaką darzyli go widzowie, stopniała po tym, jak nie zareagował na odejście Rogalskiej. Wiele wypowiedzi jego branżowych koleżanek i kolegów sugerowało, że także w środowisku telewizyjnym stracił na sympatii. Czy rzeczywiście tak jest? Odpowiedzią na to pytanie jest wiadomość od kolegów z konkurencyjnej stacji, jaką Kammel zdecydował się upublicznić.

Na Instagramie Kammel opublikował screen zdjęcia, jakie dostał od Damiana Michałowskiego - prowadzącego " Dzień Dobry TVN". Na zdjęciu widać Michałowskiego i partnerującą mu Paulinę Krupińską. Mają zabawne miny i nie ma tu mowy o negatywnym przesłaniu wiadomości. Michałowski napisał po prostu przyjazną wiadomość powitalną: "Hejo".

Kammel na żart zareagował z dystansem, dołączając do screena swój komentarz: "Brutalna walka z konkurencjoo miała dzisiaj miejsce" - napisał. Jak widać, do prowadzących z konkurencyjnej stacji odesłał zdjęcie z Izą Krzan w podobnym wydaniu.

kammel
fot.

RadioZET.pl/AS