Zamknij

Tomasz Ciachorowski komentuje coming out Piasecznego. "Zaimponował mi"

18.08.2021 15:12

Tomasz Ciachorowski postanowił skomentować coming out Andrzeja Piasecznego. Aktor w rozmowie z Jastrząb Post zdradził też, co myśli o wyborze Piasecznego na jurora najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami".

Tomasz Ciachorowski
fot. East News

Tomasz Ciachorowski w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, co myśli o coming oucie Andrzeja Piasecznego.

"Zaimponował mi. Cieszę się, że powiedział to, o czym mówiono w kuluarach. I na pewno wymagało to od niego dużej odwagi, tak więc gratuluję i cieszę się" - powiedział Tomasz Ciachorowski w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też: Andrzej Piaseczny w szczerym wywiadzie dla Radia ZET. Po raz pierwszy mówi o „nim” [WIDEO]

Tomasz Ciachorowski komentuje coming out Piasecznego. "Zaimponował mi"

Piaseczny pożegnał się co prawda z posadą jurora w "The Voice Senior" po tym, gdy wyraźnie podkreślił, że nie po drodze mu z partią rządzącą. Na 50. urodzinach razem z m.in. Majką Jeżowską i Nergalem wykrzykiwał niecenzuralne słowa w kierunku PIS. Piaseczny długo bez pracy nie został. Telewizja Polsat zaproponowała mu bycie jurorem w "Tańcu z gwiazdami". Ciachorowski, który był uczestnikiem 6. edycji "Tańca" zdradził, co myśli o wyborze Piaska na jurora show.

"Jestem przekonany, że sobie poradzi. Ma doświadczenie jako juror w innym talent-show. Nie wiem jakie ma kompetencje jeśli chodzi o taniec, ale na pewno będzie się wypowiadać na temat takiej obecności na scenie i osobowości. Będzie pewnie trochę łagodził oceny Czarnej Mamby – Iwony Pavlovic" - podkreślił aktor. Jesteście ciekawi Piasecznego w "Tańcu z gwiazdami"?