Zamknij

The Voice of Poland: dlaczego Sylwia Grzeszczak odmawiała roli jurorki przez lata? "Dissy za nic"

18.08.2021 15:15

Sylwia Grzeszczak odmawiała roli jurorki "The Voice of Poland" przez lata. Dlaczego zmieniła zdanie? Wokalistka postanowiła skomentować sprawę i odniosła się do swojego wieloletniego doświadczenia. 

Sylwia Grzeszczak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Sylwia Grzeszczak to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek i instrumentalistek, która na swoim koncie ma wiele przebojów oraz nieprzerwanie podbija największe krajowe sceny. Jej drugi album, "Sen o przyszłości", okazał się hitem i osiągnął status potrójnie platynowej płyty, podobnie jak kolejny krążek, "Komponując siebie". Single takie jak "Małe rzeczy", Pożyczony" czy "Tamta dziewczyna" stały się wielkimi hitami, które nadal elektryzują słuchaczy na koncertach. Nic dziwnego, że sceniczna sława Sylwii skutkuje dużym zainteresowaniem mediów. Podobnie jak wiele innych gwiazd Grzeszczak została zaproszona do jednego z popularnych muzycznych programów.

Wokalistkę zobaczymy w najnowszej edycji "The Voice of Poland" po tym, jak z udziałem w show pożegnał się Michał Szpak, przez wielu uznawany za artystę będącego w otwartej opozycji dla kojarzonej z rządem Telewizji Polskiej. Po licznych medialnych spekulacjach okazało się, że zastąpi go właśnie Sylwia. Przed debiutem w 12. edycji programu gwiazda w rozmowie z portalem Pudelek zdradziła, że odmawiała wcześniejszego udziału w hicie TVP ze względu na zbyt małe doświadczenie.

Sylwia Grzeszczak nie chciała być jurorką "The Voice of Poland". Wokalistka skomentowała

W rozmowie z Pudelkiem Sylwia Grzeszczak wyznała, że nie chciałaby oceniać uczestników "The Voice of Poland", sama nie będąc pewna, czy robi to z odpowiednim podejściem i doświadczeniem.

- Chciałam wejść na ten fotel i być pewna tego, w jaki sposób oceniam ludzi. Nie tak, żeby dostawali dissy za nic. Tylko chcę ich wspierać na podstawie doświadczenia. Oczywiście konkretnie, jeśli ktoś fałszuje, to nie powiem, że super śpiewa. Trzeba śpiewać czysto i dobrze technicznie, ale sprawia mi to radość, kompletuję już swoją drużynę - zdradziła.

Myślicie, że Sylwia zostanie nowym ulubionym jurorem widzów "The Voice of Poland"?

loader