Zamknij

Teresa Lipowska nieoczekiwanie przerwała wywiad. „Wie pan co, nie będziemy...”. O co poszło?

Klaudia Bochenek
04.04.2022 14:35

Teresa Lipowska pojawiła się na gali Wiktorów, która odbyła się 31 marca. Wydarzenie było transmitowane przez TVP – niestety, gwiazdy „M jak miłość” nie mogliśmy podziwiać na scenie. Chociaż była nominowana w kategorii „Aktorka roku”, to nie dostała statuetki. Podczas wydarzenia udzieliła wywiadu portalowi „Pomponik”, jednak rozmowa w pewnym momencie została przerwana.

Teresa Lipowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Teresa Lipowska rzadko pokazuje się na ściankach przy okazji imprez branżowych, ale dla TVP zrobiła wyjątek. Podczas wywiadu wprost przyznała, że nie lubi „takich tłumów” i lepiej czuje się w swoim mieszkaniu. Kiedy padło pytanie o młode aktorki, gwiazda „M jak miłość” postanowiła uciąć rozmowę.

Zobacz także: Teresa Lipowska kpi z młodszych koleżanek. Mocne słowa gwiazdy "M jak miłość"

Teresa Lipowska przerwała wywiad. Padło pytanie o Julię Wieniawę

Aktorka w rozmowie z dziennikarzem „Pomponika” przyznała, że sama nie wie, jak czuje się na gali, ponieważ jest na niej pierwszy raz. Wytłumaczyła, że gościła m.in. na „Orłach”, ale na „Wiktorach” to jej debiut.

- Bardzo się źle czuję [na branżowych imprezach – przyp. red.]. Nie lubię. Nie lubię być w takich tłumach. Wolę kameralnie – mówiła Teresa Lipowska.

Aktorka zdecydowanie woli przebywać we własnym mieszkaniu i chodzić na spacery. Cieszy ją poczucie przestrzeni. Teresa Lipowska została również zapytana o doniesienia odnośnie zniknięcia z „M jak miłość”.

- Ale nic podobnego. […] Ja nie zauważyłam, żeby to był koniec. Będzie jeszcze bardzo długo – zapewniła Teresa Lipowska.

Następnie padło pytanie, czy przerwała kiedyś zdjęcia na planie, ponieważ młode aktorki czasem się tego dopuszczają. Aktorka zaprzeczyła, jakoby miała się tak kiedykolwiek zachować.

- Co pani sądzi o młodych aktorkach? Bo kiedyś pani powiedziała, że wszystkie są do siebie podobne – zapytał dziennikarz.

- Niech się rozwijają i sięgają nieba sławy – powiedziała Teresa Lipowska.

- A zna pani Julię Wieniawę? Bo ona jest taka najbardziej na topie – padło na koniec.

- Wie pan co, nie będziemy... To są… widzę już takie plotkarsko jakoś… Nie, nie, to dziękuję. Wszystkiego dobrego – odparła Teresa Lipowska.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Pomponik.pl