Zamknij

Teresa Lipowska na zdjęciach z przeszłości. Jak w młodości wyglądała gwiazda "M jak miłość"?

22.07.2021 15:58

Teresa Lipowska to jedna z największych gwiazd serialu "M jak miłość". Aktorka od wielu lat wciela się w rolę nestorki rodu, Barbary Mostowiak. Ostatnio w internecie pojawiły się fotografie, na których widzimy, jak artystka wyglądała w młodości.

Teresa Lipowska
fot. Jan Bielecki/East News

Teresa Lipowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej telewizji. Aktorka debiutowała na deskach teatru już jako mała dziewczynka, a w wieku 13 lat pierwszy raz pojawiła się na ekranie jako statystka w filmie "Pierwszy start" Leonarda Buczkowskiego. W 1955 roku ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu w Łodzi, a w 1957 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Początkowo wiązała swoją działalność artystyczną przede wszystkim z teatrem. Największą sławę przyniosła jej jednak rola Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość" na TVP2, w którym gra od 2000 roku. Niedawno Teresa Lipowska obchodziła swoje 84. urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych pojawiły się jej zdjęcia z młodości. Bardzo się zmieniła?

Zobacz także

Teresa Lipowska na zdjęciach z młodości. Jak wyglądała gwiazda "M jak miłość"? [FOTO]

Teresa Lipowska świętowała swoje 84. urodziny w minioną środę 14 lipca. Na zdjęciach, które pojawiły się na Facebooku, możemy zobaczyć 30-letnią aktorkę, która dopiero stawiała swoje pierwsze kroki w karierze artystycznej. W komentarzach pod wpisem internauci składali Teresie Lipowskiej serdeczne życzenia i zachwycali się jej urodą.

Podobają wam się zdjęcia aktorki z młodości?

loader