Zamknij

Teresa Lipowska gorzko o pierwszym mężu. "Znudziłam mu się. Miłość wystarczała mu na krótko"

24.11.2020 13:59

Teresa Lipowska nie wspomina dobrze pierwszego małżeństwa z Aleksandrem Lipowskim. Gwiazda w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem opowiedziała o smutnych momentach, które miały miejsce w jej związku.

Teresa Lipowska
fot. Viphoto/ East News

Teresa Lipowska przez trzy lata była żoną Aleksandra Lipowskiego, którego poznała na łódzkiej filmówce. Aleksander Lipowski nazywany "Saszą" studiował na Wydziale Operatorskim. Długo zabiegał o względy pięknej Teresy Lipowskiej, jednak udało mu się podbić jej serce. Gwiazda zakochała się w swoim wybranku od pierwszego wejrzenia.

"Zakochałam się w nim na zabój. Kiedy byłam na ostatnim roku, postanowiliśmy się pobrać. Poszłam do ślubu jako dziewica, jemu ofiarowałam swój wianek." - powiedziała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Teresa Lipowska.

Zobacz też:Teresa Lipowska ujawniła wysokość swojej emerytury. Pracowała na nią 60 lat

Teresa Lipowska w gorzkich słowach o pierwszym mężu. "Znudziłam mu się"

Wszystko zmieniło się po ślubie. Nie tylko dlatego, że Lipowska nie mogła dogadać się z władczą teściową. Odkryła też, że mąż ją zdradza z wieloma kobietami.

"Znudziłam mu się. Później zorientowałam się, że jemu po prostu wystarczała miłość na krótko. Po mnie miał jeszcze pięć żon" - powiedziała gwiazda "M jak miłość". Lipowski nie szczędził przykrości swojej żonie. Doszło nawet do tego, że wyrzucił ją z mieszkania.

"Potem stwierdził, że musimy się wyprowadzić i oddać mieszkanie. Ja się wyprowadziłam, a on tam został... Czyli tym sposobem wyrzucił mnie z mieszkania" - wyjaśniła Teresa Lipowska. Po rozwodzie postanowiła całkowicie zerwać z nim kontakt.

Aktorka nie wspomina dobrze tego małżeństwa, dlatego nie dzieliła się tymi wspomnieniami w rozmowie z mediami. Chętnie za to mówiła o drugim mężu - Tomaszu Zaliwskim. Byli razem 50 lat, jednak małżeńskie szczęście przerwała śmieć Tomasza Zaliwskiego w 2006 roku.

loader

RadioZet.pl