Obserwuj w Google News

Tatiana Okupnik miała wypadek? Gwiazda poszła zagłosować o kulach

1 min. czytania
29.06.2020 08:26
Zareaguj Reakcja

Tatiana Okupnik miała wypadek? Gwiazda w niedzielę opublikowała zdjęcia z głosowania w wyborach prezydenckich. Uwagę przykuły kule, o których poruszała się artystka. Fani dopytują, co się stało.

Tatiana Okupnik miała wypadek? Gwiazda poszła zagłosować o kulach
fot. Instagram.com/ Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik miała wypadek? Gwiazda przyszła zagłosować o kulach

Tatiana Okupnik jak mnóstwo innych polskich gwiazd wybrała się w niedzielę na  wybory prezydenckie. Uwagę przykuły jednak kule, o których poruszała się Tatiana. Fani zaczęli dopytywać gwiazdę, co się stało. "A co się powydarzało z tymi kulami"? - zdrówka życzę", "co się stało, że chodzisz o kulach", "zdrowia życzę" - pisali fani.

Tatiana Okupnik nie wyjaśniła jednak, co się stało. Jednak dla artystki  problemy zdrowotne nie były przeszkodą i mimo wszystko zdecydowała się pójść na wybory. "Bo mogę, bo chcę,  bo mi zależy, bo nie ma to tatmto" - napisała. Fanom  postawa gwiazdy bardzo się spodobała. 

Tatiana Okupnik prywatnie: Ile ma dzieci?

Tatiana Okupnik to gwiazda, która na swoim Instagramie jest rozbrajająco szczera. Niedawno artystka opowiedziała o trudnych chwilach związanych z ciążą i macierzyństwem. Prywatnie Tatiana  jest mamą córki Matyldy i syna Tymona. Ojcem dzieci i mężem artystki jest Michał Micielski, menadżer Marcina Gortata. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2013 roku w Łodzi.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl