Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: przyjaciółka Sylwii Bomby ostro o jednej z uczestniczek. "Turbo fałszywa"

2 min. czytania
20.10.2021 13:11
Zareaguj Reakcja

W finale "Tańca z gwiazdami 12" wystąpią Kajra i Piotr Mróz. Żona Sławomira pokonała w głosowaniu Oliwię Bieniuk, co nie spodobało się niektórym fanom sympatycznej córki Anny Przybylskiej. Influencerka Lili Antoniak, która niedawno wystąpiła w show z Sylwią Bombą, próbowała zniechęcić widzów do kibicowania żonie Sławomira. 

Kajra i Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami 12"
fot. Piotr Molecki/East News

Finał "Tańca z gwiazdami 12" już w poniedziałek 25 października w Polsacie. W ostatnim odcinku sezonu o Kryształową Kulę będą walczyli Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Piotr Mróz. Żona Sławomira wygrała w głosowaniu widzów z Oliwią Bieniuk, której do tej pory pomimo nieprzychylnych ocen Iwony Pavlović i docinków, że "częściej jest w powietrzu niż na parkiecie", zdołała dotrzeć do półfinału. Niewiele brakowało, żeby córka Anny Przybylskiej została rywalką Piotra Mroza, ale tym razem oddano sprawiedliwość lepiej tańczącej Kajrze i to jej pozwolono zająć miejsce w finałowym duecie. 

Wielu widzów od początku podkreślało, że Oliwia Bieniuk trafiła do programu tylko dlatego, że jest córką uwielbianej Anny Przybylskiej i przechodzi z odcinka do odcinka dzięki licznemu fanbase'owi w mediach społecznościowych. Dlatego spora część wielbicieli TZG (oraz sama Iwona Pavlović) ucieszyła się, że to nie 19-latce udało się dostać do finału. Oliwia mogła jednak liczyć na doping w sieci. Jedną ze znanych osób, która kibicowała młodej uczestniczce, była influencerka Lili Antoniak.

Redakcja poleca

Taniec z gwiazdami 12: Lili Antoniak zarzuca Kajrze fałszywość 

Gwiazda Instagrama sama niedawno wytępiła na parkiecie "Tańca z gwiazdami", towarzysząc w występie Sylwii Bombie. Gdy w ostatnim odcinku ruszyło głosowanie na Oliwię i Kajrę, zachęcała swoich obserwatorów do wysyłania sms-ów na tę pierwszą. Z kolei o Kajrze wypowiedziała się w negatywnym tonie, przytaczając sytuację, która wydarzyła się na planie programu. 

Oliwia Bieniuk konkuruje z jedyną osobą w TzG, która była dla mnie bardzo nieprzyjemna (pierwszy raz była dla mnie miła w dniu, gdy był LIVE i jak usłyszała werdykt od jury, którzy mnie pochwalili) i której uruchamia się "uśmiech" jak widzi czerwoną lampkę, że kamera jest włączona… Dla mnie to jest nie do pomyślenia, że ktoś, kto jest turbo fałszywy, wygrywa - napisała o żonie Sławomira Antoniak. 

Influencerka podkreśliła we wpisie, że według niej Kajra nie tylko ma nieszczere intencje, ale także jest wyraźnie faworyzowana w turnieju. 

Oficjalnie powiem - Kajra ma gdzieś innych i idzie po trupach do celu no i jest faworyzowana. Sorry not sorry - oceniła Lili Antoniak i zagrzała do boju Oliwię Bieniuk. 

oliwia bieniuk taniec
fot. Instagram:@lili.antoniak

Wcześniej Lili Antoniak wspierała Sylwię Bombę. Gdy gwiazda "Gogglebox" odpadła z programu, przedtem wysłuchując niemiłych ocen Iwony Pavlović, Lili broniła jej w komentarzach na Instagramie. Na uwagę jednej z fanek, że jurorka najwyraźniej nie lubi pięknych kobiet, instagramerka odpowiedziała: "Na szczęście ludzie widzą, że coś jest na rzeczy".

Sarsa Michał Szczygieł Natalia Nykiel
11 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe