Zamknij

Taniec z gwiazdami: Roksana Węgiel wystąpi w kolejnej edycji? Wygadała się prowadząca show

12.10.2021 10:50

Roksana Węgiel będzie pierwszą ogłoszoną uczestniczką "Tańca z gwiazdami 13"? Dość wymownie zabrzmiał komentarz Pauliny Sykut-Jeżyny po ostatnim występie wokalistki w tanecznym show. Na Roksanę Węgiel wskazał także jeden z tancerzy. 

Roksana Węgiel
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

"Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" od kilku lat jest niekwestionowanym hitem ramówki Polsatu. Taneczne show, w którym celebryci w parach z profesjonalnymi tancerzami rywalizują na parkiecie w różnych rodzajach tańca, a potem dwa najlepsze duety walczą w finale o Kryształową Kulę, z sezonu na sezon przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Obecnie emitowana jest już 12. edycja "Dancing with the Stars" w Polsacie i choć nie ma jeszcze oficjalnej decyzji odnośnie kolejnego sezonu, to gwiazdy programu wysyłają subtelne sygnały, że wiosną "TZG" znowu pojawi się na antenie. 

W ostatnim odcinku show z turnieju odpadła Sylwia Bomba z "Gogglebox". W turnieju ciągle utrzymuje się najpopularniejsza z celebrytek w show - Oliwia Bieniuk, lecz to nie ona tylko Magdalena "Kajra" Kajrowicz jest typowana na kandydatkę do finału. W najbliższych odcinkach okaże się, czy to na pewno żona Sławomira zawalczy o główną nagrodę i kto będzie drugim finalistą. Tymczasem pojawiły się spekulacje odnośnie "Tańca z gwiazdami 13" i jego uczestników. Paulina Sykut-Jeżyna prawdopodobnie zdradziła nazwisko pierwszej gwiazdy, która pojawi się w kolejnej odsłonie programu. 

Taniec z gwiazdami: Roksana Węgiel wystąpi w 13. edycji "Dancing with the Stars"?

Przed tygodniem Roksana Węgiel była muzycznym gościem w odcinku "Tańca z gwiazdami". Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji zaśpiewała swój wielki przebój "Korona". Na występ młodej wokalistki entuzjastycznie zareagowała prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna i po chwili zasugerowała, że Roxie Węgiel jeszcze pojawi się w "Dancing with the Stars", lecz już w innej roli. 

Zaśpiewała Roksana Węgiel. A być może już niebawem zobaczymy ją w innej roli w programie - skomentowała prowadząca. 

W sieci od razu pojawiły się spekulacje, że Roksana Węgiel będzie uczestniczką 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Zresztą nie pierwszy raz zdarzyło się tak, że muzyczny gość śpiewający w programie za moment zostaje ogłoszony pierwszą gwiazdą nowego sezonu. Roksana Węgiel wydaje się być idealną kandydatką: jest szalenie popularna, ma własne hity i rzesze fanów, którzy z pewnością chcieliby ją zobaczyć w zmaganiach na parkiecie. W dodatku widzowie może w końcu przestaliby narzekać, że w składzie show brakuje gwiazd z prawdziwego zdarzenia.

Roksana Węgiel najwyraźniej nie wyklucza udziału w "Tańcu z gwiazdami", co zdradził jej post na Instastories. Piosenkarka udostępniła fragment Q&A Jakuba Lipowskiego, tanecznego partnera Kingi Sawczuk, który odpowiedział na pytanie, kogo chciałby uczyć tańca w kolejnej edycji. Trener bez wahania oznaczył Roksanę Węgiel. Co Ty na to? - zapytał. 

Jestem za! - odparła Roxie. 

Chcielibyście zobaczyć Roksanę Węgiel w 13. edycji "Tańca z gwiazdami"? 

roxie wegiel
fot. Instastories:@roxie_wegiel
loader