Zamknij

Taniec z gwiazdami: Michał Mikołajczyk odpadł. "Nie mogę uwierzyć". Co się działo w tym odcinku show?

27.09.2022 06:49

Michał Mikołajczyk i Julia Suryś odpadli w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Fani są zaskoczeni i nie kryją rozczarowania, bo występ pary zebrał dobre noty jurorów. Co się działo w tym odcinku show?

Taniec z Gwiazdami
fot. Piotr Molecki/East News

Emocje kolejnego odcinka 13. edycji „Tańca z gwiazdami” za nami. Jak zwykle nie brakowało przepięknych występów i głośnych braw, ale także ostrej krytyki jury. W tym odcinku z programem pożegnali się Michał Mikołajczyk i Julia Suryś. A kto zgarnął najlepsze noty?

Zobacz także: Antek Królikowski opowiada o ukochanej Izabeli. „Jest moim aniołem”

„Taniec z gwiazdami”: Michał Mikołajczyk i Julia Suryś odpadli z programu

W najnowszej odsłonie tanecznego show coraz lepsze umiejętności prezentowała Karolina Pisarek, która w poprzednich odcinkach, po problemach zdrowotnych, nie prezentowała zbyt dobrej formy. Tym razem dostała pochwałę od Andrzeja Grabowskiego, który przyznał, że widzi progres.

W swoim stylu pochwaliła ją Iwona Pavlović:

Aż tak bardzo bym nie była zachwycona tym swingiem, bo Michał swingował, a tobie się wydawało, że swingujesz Karolinko, ale bogatemu to się i byk ocieli. Wszystko w rękach widzów – powiedziała.

Ostatecznie Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz i za swoje tango dostali 28 punktów. Dwa punkty mniej dostali Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, a Jacek Jelonek i Michał Danilczuk wrócili do swoich najlepszych popisów, zgarniając 31 punktów. Taką samą notę dostali Michał Mikołajczyk i Julia Suryś, którzy – jak przyznała Czarna Mamba, zatańczyli jak dotąd najlepiej.

Trzy pary zrobiły na jurorach największe wrażenie, to: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, którzy dostali 35 punktów, Jamala i Jacek Jeschke, którzy dostali 40 punktów, a także Nataliia Janoszek i Rafał Maserak, którzy również dostali 40 punktów.

Niestety, już kolejny raz okazało się, że widzowie zdecydowali, że z programu odpadła para, której wcale nie poszło tak źle. Komplementowani przez jurorów Michał Mikołajczyk i Julia Suryś tym razem pożegnali się z show.

Pod postem na Instagramie fani pokazują swoje niezadowolenie z takiego wyniku głosowania. Nie brak komentarzy pełnych rozczarowania.

Wielka szkoda, ale rozumiem show i muszą zostać najciekawsi historyjkowo ludzie... Michał dzisiaj naprawdę bardzo dobrze zatańczył i było widać że zaczyna robić progres.

Nie mogę uwierzyć, że odpadli Michał i Julia!!! Obstawiałem, że odpadnie inna para.

Szkoda i to bardzo. Byli moimi faworytami – piszą komentujący.