Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Magda Mołek nie wystąpi w programie. Wydała oświadczenie

2 min. czytania
07.07.2022 12:05
Zareaguj Reakcja

"Taniec z gwiazdami" przed nami. W ostatnim czasie do sieci trafiają nazwiska gwiazd, które mają pojawić się w show. Choć wymieniano Magdę Mołek wśród osób, które miałaby zatańczyć, dziennikarka zdementowała te doniesienia.

Magda Mołek
fot. Instagram.com/ Magda Mołek

Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" tuż tuż. Już jesienią w nowym sezonie zatańczą m.in. Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska oraz Łukasz Płoszajski. Wśród nazwisk gwiazd wymieniano też dziennikarkę, Magdę Mołek. Gwiazda nie jest związana z żadną stacją. Mołek w 2020 roku odeszła z telewizji i skupiła się na rozkręcaniu swojego kanału na YouTubie. Dziennikarka prowadzi też podcasty. Na brak pracy nie może zatem narzekać.46-letnia Magda Mołek postanowiła skomentować na Instagramie doniesienia o udziale w "Tańcu z gwiazdami". Podkreśliła, że szuka aktywności poza telewizją.

Taniec z gwiazdami: Magda Mołek nie wystąpi w programie. Wydała oświadczenie

"Ze wszystkich skarbów świata cenię sobie prawdę, wolność i życie w zgodzie ze sobą.Tu nie ma plotek, przecieków i insynuacji. Nie lubię nagłego wiatru, który sypie piaskiem w oczy. Wolę spokojniejszy, ale zawsze ten, co dmucha w moje skrzydła. Mój kanał na YouTubie rozwija się stabilnie. Dbam o moich współpracowników i o finanse. Tysiące waszych komentarzy, setki wiadomości prywatnych i liczba wyświetleń filmów są dla mnie największym dowodem na to, że warto i nieustająco Wam za to dziękuję. Także za odsłuchiwanie kolejnych odcinków podcastów, które przez ostatnie 2 lata stworzyłam z Dobrymi Ludźmi i wielkimi markami. Zamiast posad w telewizji, szukam w życiu pomysłów na rozwój, powodów do radości i spokoju ducha. Odpowiadając na Wasze pytania, czy zobaczycie mnie w tv: Nie. Życzę Wam siły i pewności istnienia, która sprawia, ze w życiu tańczycie tak, jakby nikt nie patrzył, ale nigdy tak, jak Wam ktoś zagra. Ja już tak mam i to jest absolutnie w moim stylu" - podsumowała Magda Mołek medialne doniesienia.

Magda Mołek związała się z telewizją TVN w 2004 roku. Najpierw prowadziła program "Moja krew" oraz współprowadziła "Taniec z gwiazdami". Zrezygnowała z funkcji gospodyni po pierwszej edycji. W latach 2005-2019 współprowadziła "Dzień Dobry TVN". Współpracowała też z TVN Style, gdzie była gospodynią takich programów jak m.in. "Lekcja stylu" oraz "Miasto kobiet".

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS