Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami 13: kto wystąpi? W sieci pierwsze przecieki. Na liście była gwiazda "Dzień dobry TVN"

2 min. czytania
29.06.2022 12:18
Zareaguj Reakcja

"Taniec z gwiazdami 13" - lista uczestników jeszcze nie jest oficjalnie znana, ale do sieci wypłynęło już parę nazwisk. Kto oprócz Krzysztofa Rutkowskiego wystąpi w nowej edycji "Dancing with the Stars"? Są zaskoczenia! 

Taniec z gwiazdami
fot. Piotr Molecki/East News

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu po prawie rocznej przerwie. Stacja zrezygnowała z wiosennej edycji, dlatego premiera "Tańca z gwiazdami 13" odbędzie się we wrześniu 2022 roku. Fani programu już zacierają ręce, bo jak zwykle zbliża się pełne emocji widowisko.

Kto wystąpi w nadchodzącym show? Pełna lista uczestników "Tańca z gwiazdami 13" jeszcze nie jest oficjalnie znana, ale ujawniono już pierwszego "pewniaka" - jest nim Krzysztof Rutkowski, słynny detektyw z kwadratową fryzurą. Wcześniej spekulowano o udziale Beaty Kozidrak oraz Roksany Węgiel, ale obie wokalistki na razie nie milczą na temat swojej obecności w programie.

Redakcja poleca

Taniec z gwiazdami 13 - uczestnicy. Kto wystąpi jesienią 2022?

Do pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami 2022" zostało już niewiele czasu, dlatego ciekawi każde pojawiające się w obiegu nazwisko. Polsat podobno zamknął już listę, ale oficjalnie ujawni ją za jakiś czas. Tymczasem "Super Expressowi" udało się dotrzeć do informacji o kilku celebrytach mających zatańczyć w nowej edycji. Tabloid zdradził, kto pojawił się na zdjęciach promujących nadchodzący show.

Oprócz Krzysztofa Rutkowskiego w "Tańcu z gwiazdami 13" mają wystąpić: kolarka górska Maja Włoszczowska, znany z "Pierwszej miłości" Łukasz Płoszajski i prezenterka Polsatu Ilona Krawczyńska.

Mało tego, tabloid wymienił także Magdę Mołek, byłą prezenterkę "Dzień dobry TVN", która po odejściu ze stacji zajęła się prowadzeniem własnego kanału na YouTube. Jeśli informacja się potwierdzi, widzów czeka prawdziwa bomba, a Magdę Mołek - powrót do tanecznego show. Przypomnijmy, że prezenterka prowadziła pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami" w TVN. Jej partnerem był wówczas Hubert Urbańskim. 

Chcielibyście zobaczyć ją na parkiecie "Dancing with the Stars" w Polsacie?

Agnieszka Woźniak-Starak znika z "Dzień dobry TVN". Zobaczymy ją ponownie? "Jestem zupełnie poza zasięgiem"

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News