Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami 13: Wiesław Nowobilski z „Nasz nowy dom” kolejną gwiazdą show. Opinie są podzielone

2 min. czytania
08.07.2022 11:04

Taniec z gwiazdami” zawita na ekrany telewizorów już jesienią. W ostatnich dniach spekulacje na temat nazwisk sięgnęły zenitu – mówiło się, że na parkiecie zatańczy sama Małgorzata Rozenek. Teraz stacja ogłosiła kolejną gwiazdę. To kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom”. Trafiony wybór?

Taniec z gwiazdami Wiesław Nowobilski
fot. Paweł Wodzyński/East News

Tegoroczna edycja „Tańca z gwiazdami” wzbudza ogromne emocje. W mediach pojawiały się doniesienia, że w pląsach zmierzy się Małgorzata Rozenek czy Magdalena Mołek. Te informacje zostały zdementowane. Celebrytka zostaje w TVN, gdzie miała otrzymać intratną kontrpropozycję, a dziennikarka wprost napisała, że nie zobaczymy jej w telewizji.

Na razie Polsat potwierdził, że udział w tanecznym show wezmą Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek oraz… Wiesław Nowobilski. Reakcje fanów programu są podzielone.

Zobacz także:  Taniec z gwiazdami 13: Agnieszka Litwin zatańczy w programie? W sieci informowała o walce z rakiem

Taniec z gwiazdami 13: kierownik budowy z „Nasz nowy dom” kolejnym uczestnikiem

Na oficjalnym Instagramie „Tańca z gwiazdami” pojawiło się nazwisko kolejnej gwiazdy, która zmierzy się na parkiecie. Fani zawiedzeni faktem, że nie zobaczą w programie ani celebrytki, ani dziennikarki, czekali na naprawdę mocne nazwisko. Tego jednak się nie spodziewali.

- Pracowity góral o wielkim sercu. Wiesław Nowobilski - kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” to kolejna gwiazda, która wystąpi w nadchodzącej edycji  „Tańca z gwiazdami”. Ciekawe, czy na parkiecie Wiesiek poradzi sobie równie dobrze jak podczas remontów? Witamy w programie i życzymy powodzenia – obwieszczono na Instagramie.

Co wiadomo o Wiesławie Nowobilskim? Zdecydowanie jest darzony sympatią przez widzów  „Naszego nowego domu”. Ukończył Zespół Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej, od 2004 roku prowadzi firmę budowlaną. Od 1991 roku pozostaje w małżeństwie z Barbarą. A co o jego udziale w show sądzą fani?

- Przesympatyczny, wesoły facet, jestem na tak – czytamy.

- Może gość nie jest mega znany, ale umie coś robić, wykorzystuje to w dobrym celu, nie jest zmanierowany i wygląda sympatycznie. Miła odmiana od - zawód – influencer – pisze kolejna osoba.

- Gość przeżyje przygodę życia, ja tam trzymam kciuki za Pana! - dopinguje internautka. Niektórzy mają zgoła inne odczucia.

Redakcja poleca

- Ale mi gwiazda, naprawdę, jeśli nie macie kogo już brać do tego programu, to może lepiej już dać sobie spokój - radzi komentatorka.

- Polsat robi na siłę program, który skończył swoje lata jasności razem z TVN - kwituje inna osoba.

- Zaproszeni gości są dowodem, iż program już dawno stracił na jakości i jest robiony na siłę. Szkoda - czytamy.

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News