Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami 13: Jacek Jelonek o reakcji partnera. Oliwer odradzał mu udział? "Pchał mnie"

2 min. czytania
08.07.2022 15:53

Jacek Jelonek będzie jedną z gwiazd 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Model szczerze opowiedział o reakcji swojego ukochanego Oliwera. Co sądzi o jego udziale w tanecznym show?

Jakub i Oliwer
fot. screen: YouTube tvnpl

" Taniec z gwiazdami" po raz kolejny wzbudza niemałe emocje, przed nami już 13. edycja tanecznego show emitowanego na antenie Polsatu. Jak przy każdej odsłonie, widzowie z niecierpliwością czekają na ogłodzenie listy gwiazd, które będą próbować swoich sił na tanecznym parkiecie. Fani nie mogą narzekać na brak różnorodności, w najnowszej edycji programy zobaczymy między innymi Krzysztofa Rutkowskiego, pojawiły się informacje o udziale Wiesława Nowobiskiejgo czy Jamali, plotkowano nawet o udziale Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Z pewnością w "Tańcu z gwiazdami" swoich sił spróbuje Jacek Jelonek, znany z udziału w randkowym programie dla gejów " Prince Charming". Modelowi udało się nawiązać romantyczną relację z Oliwierem Kubiakiem, z którym rozmawiali nawet o powiększeniu rodzimy. Gwiazdor miał stworzyć w programie Polsatu bardzo udany związek, Jacek po raz pierwszy w historii tanecznego show wystąpi w parze jednopłciowej. Jak na tę informację zareagował jego ukochany?

Redakcja poleca

Taniec z gwiazdami 13: Jacek Jelonek zatańczy z mężczyzną. Co na to ukochany gwiazdora "Prince Charming"?

Jacek Jelonek w rozmowie z portalem Jastrząb Post nie ukrywał, że pierwszą osobą, która dowiedziała się o jego angażu do "Tańca z gwiazdami" był Oliwer Kubiak.

- Oliwer dowiedział się jako pierwszy i jako pierwszy bardziej się ucieszył ode mnie, ja byłem bardziej zestresowany niż on. Mogę powiedzieć, że była to wspólna decyzja, bo Oliwer pchał mnie do tego, powiedział, żebym szedł - zdardził.

Okazuje się, że ukochany modela bardzo zachęcał go do wzięcia udziału w show Polsatu.

- Ja mu płakałem, że nie umiem tańczyć, on powiedział, że mnie nauczy, nauczy mnie kroków. Obudziła się we mnie natura buntownika. Wydaje mi się, że ludzie, którzy idą pod prąd i robią coś wbrew wszystkim, czego od nich oczekują, tu mówię o tym, że zatańczę z mężczyzną, to chyba są w stanie coś zmienić. Nie idę utartym szlakiem, nie zatańczę z kobietą, tylko z mężczyzną. Może to coś zmieni. I fajnie - ocenił Jelonek.

Jelonek jest pewien, że ma takie same szanse, ja każdy inny uczestnik.

- W innych edycjach mężczyźni już tańczyli. Polska i Estonia są chyba jedynymi krajami, w których nie było pary jednopłciowej w „Tańcu z gwiazdami”. Jest coś takiego, że jak tańczy dwóch mężczyzn, to nie ma kobiecych ani męskich kroków. Jest coś takiego jak follow and lead, co podobno jest trudniejsze, ale nie ma typowych męskich i damskich kroków, więc wydaje mi się, że w tym przypadku będzie dokładnie tak samo - stwierdził uczestnik "Tańca z gwiazdami 13".

 Oczywiście życzymy powodzenia na parkiecie.