Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami 13: Agnieszka Litwin zatańczy w programie? W sieci informowała o walce z rakiem

2 min. czytania
07.07.2022 09:59
Zareaguj Reakcja

Pojawiają się kolejne doniesienia o gwiazdach 13 edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie ma pojawić się znana z kabaretu Jurki Agnieszka Litwin, która w 2021 roku poinformowała, że ma raka.

Agnieszka Litwin
fot. screen: Instagram @agnieszkalitwin_official

" Taniec z gwiazdami" od wielu lat wzbudza niemałe emocje. Taneczny program, który mogliśmy oglądać na antenie TVN, obecnie jest jednym z największych hitów ramówki Polsatu. Przed każdą nową edycją fani formatu drżą z niepewności i niecierpliwie wyczekują listy znanych postaci, które będą próbować swoich sił na parkiecie pod okiem profesjonalnych tancerzy. Jesienią obejrzymy 13. odsłonę "Tańca z gwiazdami", a lista ogłoszonych i potencjalnych uczestników prezentuje się bardzo interesująco. Wiemy już, że w Polsacie zatańczą: znany z "Prince Charming" Jacek Jelonek, aktor Łukasz Płoszajski, kolarka Maja Włoszczowska, prowadząca "Farmy" Ilona Krawczyńska i detektyw-celebryta Krzysztof Rutkowski.

W mediach mówi się o kolejnych gwiazdach. Pojawiły się plotki o udziale Małgorzaty Rozenek-Majdan, która miałaby w ślad za Edwardem Miszczakiem przejść do Polsatu. Wymieniano Magdę Mołek, a nawet ukraińską zwyciężczynię Eurowizji Jamalę. Teraz do listy dołączyła jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek kabaretowych. Mowa o Agnieszce Litwin, która rozśmiesza Polaków jako jeden z filarów bardzo lubianego kabaretu Jurki.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 11: Przed nami finał. Kto wygrał poprzednie edycje programu? [GALERIA]

Redakcja poleca

Taniec z gwiazdami 13: Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki dołączyła do obsady programu?

W październiku 2021 roku fani Agnieszki Litwin zadrżeli, kiedy artystka poinformowała, że zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy.

- Wczoraj wykryto u mnie guza piersi. A właściwie ja go wykryłam przez wymacanie, a lekarz to potwierdził. Piszę o tym z dwóch powodów: Pierwszy i nie ma nic ponadto - to nasze zdrowie i życie. Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła Wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia - pisała na Instagramie.

Agnieszka relacjonowała w sieci swoją walkę z chorobą, musiała przejść dwie operacje, ale w kwietniu 2022 roku wróciła do pracy i wydaje się, że najgorsze już za nią. Jak poinformował "Fakt", Litwin ma dołączyć do gron gwiazd walczących o Kryształową Kulę w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

- Jak udało się nieoficjalnie ustalić "Faktowi", w 13. edycji „Tańca z gwiazdami" weźmie udział także artystka kabaretowa, Agnieszka Litwin. Obecność gwiazdy Kabaretu Jurki w programie potwierdziła nam osoba ściśle związana z produkcją show Polsatu - czytamy.

Z pewnością gwiazda kabaretu wprowadziłaby do programu wiele pozytywnej energii.