Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: widzowie ponownie oburzeni wynikami odcinka. "Żenujący program"

28.09.2021 10:04

12. edycja "Tańca z gwiazdami" ponownie wywołała ogromne kontrowersje. Po raz kolejny widzowie są oburzeni wynikami odcinka i krytykują produkcję. Tym razem bronią Kingi Sawczuk i zastanawiają się, czy głosy publiczności mają jakiekolwiek znaczenie.

Taniec z gwiazdami: widzowie oburzeni odpadnięciem Kingi Sawczuk
fot. Piotr Molecki/East News

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji i bez wątpienia jeden z hitów ramówki Polsatu. O tym, że widzowie uwielbiają oglądać taneczne wyczyny znanych postaci, trenujących pod okiem fachowców świadczy fakt, że obecnie emitowana jest już 12. edycja. Warto przypomnieć, że wcześniej w latach 2005-2011 program gościł w ramówce TVN. Najnowsza odsłona show także cieszy się dużą popularnością, a na parkiecie swoich sił próbują między innymi Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba i Magdalena "Kajra" Kajrowicz. Za nami 5. odcinek, w którym z programem pożegnała się Kinga Sawczuk. Zdaniem wielu osób niesłusznie.

"Taniec z gwiazdami 12" nie po raz pierwszy budzi kontrowersje. Już po premierowym odcinku z krytyką za słowa o Annie Przybylskiej spotkała się nowa prowadząca Izabela Janachowska, na odważne żarty i aluzje pozwala sobie Andrzej Piaseczny, jednak najwięcej emocji budzą wyniki. Po odpadnięciu Radka Liszewskiego widzowie grzmieli, że wyniki są niesprawiedliwe, ponieważ inne pary radziły sobie o wiele gorzej. Nie inaczej było po 5. odcinku, w którym odpadła Kinga Sawczuk. W sieci po raz kolejny pojawiły się negatywne komentarze, a nawet opinie, że głosowanie widzów nie ma znaczenia.

Taniec z gwiazdami 12: Kinga Sawczuk odpadła z programu. Widzowie oburzeni wynikami odcinka

Gwiazda TikToka i YouTube Kinga Sawczuk zyskała ogromną sympatię fanów i zdaniem wielu osób nie radziła sobie najgorzej na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Na pewno nie na tyle, by pożegnać się z show, co wydarzyło się w 5. odcinku. Wyniki po raz kolejny wywołały niemałe oburzenie części internautów, którzy nie szczędzili słów krytyki  komentarzach.

- Więcej nie oglądam. Bardzo słabo, kiedy ktoś, kto nie nadaje się do "Tańca..." zostaje, a mega fajnie tańcząca Kinia odpada. Niektórzy niestety powinni zostać na kanapie.

- Mega niesprawiedliwe! Nie jestem jej fanką, ale dziewczyna była genialna! Zostały pary, które nie sięgają jej do pięt. Oby chociaż Piotrek wygrał, a nie ktoś typu Bomba.

- Nie głosujący zadecydowali, tylko wy.

- Nie będę więcej oglądać tego żenującego programu - czytamy.

Kingi broniła nawet Izabela Małysz, która w mediach społecznościowych napisała, że nie zgadza się z odpadnięciem Sawczuk. Materiał został jednak usunięty przez żonę Adama Małysza. Wy także uważacie, że ktoś inny bardziej zasługiwał na pożegnanie z "Tańcem z gwiazdami"?

loader