Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Kinga Sawczuk odpadła w 5. odcinku. Nasłabsza była inna para

27.09.2021 22:21

"Taniec z gwiazdami 12", odcinek 5. już za nami. Wiemy, która para odpadła z programu i zakończyła rywalizację o Kryształową Kulę. Najlepiej zatańczyli tym razem Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, zgarniając 40 punktów. Z kolei najsłabsza była znów Oliwia Bieniuk. Prezentujemy wyniki 5. odcinka "Dancing with the Stars". 

Taniec z gwiazdami
fot. Piotr Molecki/East News

Piąty odcinek "Tańca z gwiazdami 12" wyemitowano 27 września na antenie Polsatu. Tym razem swoje popisy taneczne zaprezentowało sześć par, a ich występy oceniało jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Do czwórki uczestników, którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach, dołączyła kolejna osoba. Przypomnijmy, że z rywalizacji odpadli już: Denis Urubko i Wojciech "Fit Oldboy" Węcławowicz, Radek Liszewski i Iza Małysz. Kto podzielił ich los i pożegnał się z parkietem w piątym odcinku "Dancing with the Stars"? 

Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski odpadli

Turniej o Kryształową Kulę zakończyli dziś Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski. Choć jury oceniło ich taniec nienajgorzej - dostali łącznie 31 punktów - to jednak widzowie zdecydowali inaczej.

Taniec z gwiazdami: Piotr Mróz i Hanna Żudziewcz oczarowali jury. Bieniuk znów na końcu

Piąty odcinek "Tańca z gwiazdami" otworzył jive w wykonaniu Oliwii Bieniuk, która zatańczyła nie tylko ze swoim stałym partnerem tanecznym - Michałem Bartkiewiczem - ale także z bratem - Szymonem. Za swój popis zgarnęli 27 punktów.

Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła zaprezentowali się widzom w ognistym tangu, które zostało ocenione przez jurorów dość solidną punktacją: dostali aż 31 punktów.

Po raz kolejny świetnie wypadła Magdalena "Kajra" Kajrowicz, która zaprosiła na parkiet swoją mamę - Leokadię. Charleston w ich wydaniu został nagrodzony 35-oma punktami.

Piotr Mróz i Hanna Żudziewcz zaprezentowali się tym razem w gorącej rumbie, którą skradli serca jury. To oni mieli w tym odcinku najwięcej, bo aż 40 punktów.

Sylwia Bomba zaprosiła do tańca przyjaciółkę, Lili Antoniak, która zgarnęła wiele komplementów od jurorów. Ostatecznie za taniec dostała nieco więcej punktów niż Oliwia Bieniuk - 29.

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski zaprezentowali się w fokstrocie. Ich występ był zdaniem jury całkiem zadowalający. Ostatecznie była to trzecia od końca punktacja: 31. Jak widac jednak, w tym odcinku widzowie okazali sie dużo surowsi i swoimi głosami zdecydowali o tym, że Sawczuk i Lipowski pożegnali się z programem.

loader