Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Izabela Małysz odpadła z programu. Co wydarzyło się w 4. odcinku?

20.09.2021 22:03

"Taniec z gwiazdami 12", odcinek 4. już za nami. Wiemy, która para odpadła z programu i zakończyła rywalizację o Kryształową Kulę. Prezentujemy wyniki 4. odcinka "Dancing with the Stars".

Taniec z gwiazdami 12
fot. TRICOLORS/East News

Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami 12" wyemitowano 20 września na antenie Polsatu. Po raz kolejny swoje taneczne umiejętności zaprezentowali celebryci oraz ich profesjonalni partnerzy. Występy jury oceniało jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Przypomnijmy, że z rywalizacji odpadli już  Denis Urubko i Wojciech "Fit Oldboy" Węcławowicz, wiele kontrowersji wzbudziła eliminacja Radosława Liszewskiego. Kto tym razem zawiódł jurorów oraz widzów i musiał pożegnać się z dalszym udziałem w jednym z najpopularniejszych tanecznych show w historii polskiej telewizji?

W najnowszej odsłonie "Tańca z gwiazdami" nie brakuje postaci, które wzbudzają wiele emocji, między innymi Oliwii Bieniuk, córki nieodżałowanej Anny Przybylskiej. Wiele osób bardzo negatywnie oceniało Izę Małysz i życzyło jej odejścia z show, jednak wszystko miało rozegrać się na parkiecie. Kto najlepiej poradził sobie w 4. odcinku i zyskał przychylność jury, a kto musiał pożegnać się z 12. edycją "Tańca z gwiazdami"?

Taniec z gwiazdami 12: Kto odpadł w 4. odcinku programu?

Sylwia bomba cieszyła się ze swojego występu, zwłaszcza że zmagała się z kontuzją. Jedna z faworytek Jurorów, "Kajra" Kajrowicz poradziła sobie świetnie, a Kinga Sawczuk podbiła serca jurorów. Krytykowana przez wielu widzów Izabela Małysz starała się odbudować swoją pozycję, jednak nie podbiła serc wszystkich jurorów. Oliwia Bieniuk, która zdawała się zawodzić oddanych fanów, otrzymała wysokie noty i po pierwszym tańcu ponownie stała się jedną z faworytek.

Popularny "Juras" nie porwał wszystkich jurorów i ostatecznie otrzymał 25 na 40 możliwych punktów. Po pierwszej rundzie Kajra mogła cieszyć się z najlepszej oceny. W drugiej rundzie mieliśmy możliwość obserwowania wyjątkowo interesujących choreografii z namiastką fabuły w tańcach grupowych, które zrobiły na jurorach ogromne wrażenie, pojawiła się nawet maksymalna nota. Niezależnie jednak od wspólnych sukcesów, jedna para miała pożegnać się z programem.

Ostatecznie w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami 12" odpadli Izabela Małysz i Stefano Terrazzino. Pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia.

loader