Zamknij

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk zatańczy z bratem. Jak dziś wygląda 15-letni Szymon? [FOTO]

24.09.2021 13:53

Oliwia Bieniuk zatańczy z bratem Szymonem w poniedziałkowym odcinku "Tańca z gwiazdami 12". Na profilu "Dancing with the Stars" pojawiło się wideo z planu, a w nim najstarsze dzieci Anny Przybylskiej. Jak dzisiaj wygląda 15-letni Szymon Bieniuk? 

Oliwia Bieniuk
fot. Pawel Wodzynski/East News

Oliwia Bieniuk jest najstarszym z trojga dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. O 19-latce zrobiło się głośno już parę lat temu, gdy zaczęła prowadzić profil na Instagramie i występować w kampaniach reklamowych, lecz szersza publiczność poznała ją za sprawą udziału w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. 

Oliwia ma za sobą pierwsze występy i pierwsze konfrontacje z wymagającą Iwoną Pavlović. Szefowa jury od początku nie daje młodej celebrytce taryfy ulgowej, lecz córka Anny Przybylskiej się nie poddaje i szlifuje choreografie do kolejnych występów. W poniedziałek 27 września Oliwia wystąpi w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami". Produkcja szykuje dla fanów prawdziwą bombę. Jak zdradza wideo zamieszczone na Instagramie show, Oliwia Bieniuk wystąpi na parkiecie razem z bratem, 15-letnim Szymonem Bieniukiem

Iwona Pavlović komentuje słowa Artura Barcisia o upokorzeniu w "Tańcu z gwiazdami"

Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5: Oliwia Bieniuk zatańczy z bratem Szymonem 

Produkcja "Dancing with the Stars" szykuje prawdziwą gratkę dla wielbicieli Anny Przybylskiej i jej rodziny. W poniedziałkowym programie Oliwia Bieniuk zatańczy z bratem Szymonem. W opublikowanym wideo z planu widzimy, jak rodzeństwo ćwiczy układ do dynamicznego kawałka pod okiem Michała Bartkiewicza. 

To jest mój młodszy brat Szymon Bieniuk. Młodszy o 4 lata. Jest extra, extra przez duże E i X - przedstawiła brata Oliwia. 

Internauci podkreślają, że nastoletni Szymon jest bardzo podobny do Anny Przybylskiej. Przypomnijmy, że rodzeństwo Bieniuków ma jeszcze młodszego brata - Jasia. Chłopiec skończy w tym roku 10 lat i spośród trójki rodzeństwa to on uchodzi za najwierniejszą kopię swojej pięknej mamy. 

Mama Anny Przybylskiej o śmierci córki i walce z hejtem. "Byłam gotowa wyjść na balkon i skoczyć"

loader