Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk odpadła z programu. Wiemy, kto zatańczy w finale

2 min. czytania
18.10.2021 22:03
Zareaguj Reakcja

"Taniec z gwiazdami 12" - PÓŁFINAŁ. Wiemy, kto odpadł z programu w 8. odcinku "Dancing with the Stars". Z programem pożegnali się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Kto w finale "Tańca z gwiazdami" 25 października 2021 zawalczy o Kryształową Kulę? 

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami 12
fot. Piotr Molecki/East News

W 8. odcinku "Tańca z gwiazdami" odbył się półfinał. Przed jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny i Andrzej Grabowski zaprezentowały się trzy duety: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. W programie zostały wyłonione dwie pary, które zatańczą w wielkim finale "Tańca z gwiazdami 12", który odbędzie się w poniedziałek 25 października 2021 roku. 

Taniec z gwiazdami 12: Oliwia Bieniuk odpadła z programu. Kajra i Piotr Mróz w finale 

Tydzień przed finałem z "Dancing with the Stars" odpadli Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Para otrzymała najmniej głosów od widzów i tym samym została pozbawiona szans na walkę o Kryształową Kulę. 19-letnia córka Anny Przybylskiej, która na planie zdmuchnęła świeczki z urodzinowego tortu, zdobyła także najmniej punktów za swoje występy i uplasowała się na najniższym miejscu w tabeli.

Mimo porażki Oliwia uznała obecność w półfinale za wielki sukces. Podobnie twierdzili jurorzy, którzy zauważyli u 19-latki pewien postęp na parkiecie. Przed ogłoszeniem drugiego finalisty Iwona Pavlović pokusiła się o gorzką refleksję, że często nie talent, lecz popularność i potężny fan base decydują o tym, który celebryta przechodzi dalej. Naturalnie piła do Bieniuk, której mimo średnich umiejętności udało się dotrzeć aż do półfinału. Jurorka postanowiła oszczędzić solenizantce surowych ocen, niemniej ucieszyła się, że to nie Oliwa została wybrana drugą finalistką.

W finale 12. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią pary: Piotr Mróz z Hanną Żudziewicz i Magdalena "Kajra" Kajrowicz z Rafałem Maserakiem. W odcinku ponownie najlepiej wypadła żona Sławomira, zdobywając za quickstepa komplet dziesiątek. Aktor grający w "Gliniarzach" również otrzymał wysokie noty i został pochwalony przez Iwonę Pavlović oraz Michała Malitowskiego, którzy od dawna typowali go na rywala Kajry w finale.

Komu uda się zdobyć Kryształową Kulę? O tym przekonamy się w finale "Tańca z gwiazdami 12" w poniedziałek 25 października 2021 r. w Polsacie.