Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: Tomasz Oświeciński odpadł w 3. odcinku. Kto zatańczył najlepiej?

Maciej Friedrich
04.09.2020 22:08

Tomasz Oświeciński pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". W 3. odcinku tanecznego show, które powróciło na antenę Polsatu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, nie zabrakło emocji. Kto najlepiej poradził sobie na parkiecie i zachwycił jurorów.

Tomasz Oświeciński odpadł z "Tańca z gwiazdami"
fot. TRICOLORS/East News

"Taniec z gwiazdami" powrócił na antenę po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. 11. edycja uwielbianego przez widzów tanecznego show była wyjątkowa właśnie z powodu niecodziennej sytuacji związanej z wirusem. Ze względów bezpieczeństwa po zaledwie dwóch odcinkach stacja Polsat zdecydowała się na zawieszenie programu, by nie narażać na niebezpieczeństwo uczestników, ekipy oraz widzów. Wiele gwiazd mocno przeżyło "zamrożenie", a widzowie z niecierpliwością czekali na kolejne taneczne popisy Julii Wieniawy, Ani Karwan i pozostałych gwiazd.

W piątek 4 września widzowie w końcu mogli zasiąść przed ekranami i ponownie oglądać swoich ulubieńców na parkiecie. Przymusowa przerwa z pewnością dla wielu uczestników była utrudnieniem, jednak widać było wyraźnie, że nie próżnowali i starali się szlifować talent pod okiem profesjonalnych tancerzy i tancerek. 10 par zmierzyło się w wyrównanej walce, każde z nich pamiętało jednak, że tuż po przerwie może pożegnać się z dalszym udziałem w programie. Kto odpadł w 3. odcinku "Tańca z gwiazdami 11"?

 Taniec z gwiazdami: Marcin Bosak opuścił program. Dlaczego zrezygnował z udziału?

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami". Kto wygrał w 3. odcinku?

Już na początku programu Krzysztof Ibisz zapowiedział, że w 3. odcinku na pewno odpadnie jedna z par. To z pewnością podniosło ciśnienie uczestników. Nieźle poradziła sobie Sylwia Lipka, która wystąpiła jako pierwsza, a Bogdan Kalus wręczył ukochanej żonie bukiet kwiatów. Poza samymi występami mogliśmy oglądać wiele dodatkowych atrakcji. Wyraźnie było jednak widać, że uczestnikom udzielił się stres i chcieli po przerwie pokazać się z jak najlepszej strony. Świetnie przyjęto występ Ani Karwan, która od Iwony Pavlović otrzymała 10 punktów. Wielu widzów czekało niecierpliwie na taniec Julii Wieniawy, która w poprzednim odcinku zachwyciła widzów i jurorów. Tym razem jej występ nie zachwycił tak mocno Michała Malitowskiego, udało jej się jednak uzyskać 25 puntków.

Ostatecznie, bo wyrównanej walce, z "Tańca z gwiazdami" odpadł Tomasz Oświeciński. Po dodaniu punktów z odcinka wiosennego najwyższą notę otrzymali Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino.

Tomasz Oświeciński odpadł z "Tańca z gwiazdami"
fot. Mateusz Jagielski/East News
loader