Zamknij

„Taniec z Gwiazdami”. Odpadła kolejna para. Kto pożegnał się z programem?

03.10.2022 22:09

„Taniec z Gwiazdami” wciąż wzbudza wielkie emocje. W dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy kolejną parę uczestników. Kto odpadł i stracił szansę na Kryształową Kulę?

taniec z gwiazdami
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Taniec z Gwiazdami” po raz kolejny zaskoczył widzów, ale także uczestników show. Gwiazdy, przygotowując się do odcinka, musiały opanować dwa układy taneczne. Na parkiecie zatańczyły nie tylko w swoich parach, ale też wykonały wspólną choreografię i wzięły udział w pojedynkach tanecznych.

Kto odpadł z „Tańca z Gwiazdami”?

W szóstym odcinku 13. edycji programu emitowanego na Polsacie celebryci zatańczyli do przebojów znanych z filmu "Dirty Dancing". Niestety z programem musiała pożegnać się kolejna para. Taneczne show opuścili Jamala i Jacek Jeshke.

Jamala brała już udział w ukraińskiej wersji "Tańca z Gwiazdami", jednak w Polsce udało jej się dotrwać do znacznie dalszego etapu programu. Gwiazda Eurowizji przez cały czas trwania show zbierała fundusze na rzecz Ukrainy, na terenie której wciąż toczą się walki z rosyjskim oprawcą.

- Dziękuję bardzo Polsko! Dla mnie to był wielki honor brać udział w takim projekcie, dziękuję wszystkim. Jestem wam niezmiernie wdzięczna za wszystko, co robicie. Tylko razem możemy pokonać tę wojnę – pożegnała się z widzami Jamala.

loader
Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News