Obserwuj w Google News

Tak wygląda najseksowniejszy mężczyzna 2018 roku magazynu „People”

Redakcja
1 min. czytania
06.11.2018 14:10
Zareaguj Reakcja

W poniedziałek, 5 listopada magazyn „People” opublikował wyniki plebiscytu na najseksowniejszego mężczyznę 2018 roku. Pierwsze miejsce przypadło brytyjskiemu aktorowi Idrisowi Elbie. Zobacz, jak wygląda zwycięzca.

Tak wygląda najseksowniejszy mężczyzna 2018 roku magazynu „People”
fot. Instagram:@idriselba

„People” to amerykański tygodnik specjalizujący się w komentowaniu wydarzeń z show-biznesu oraz publikowaniu informacji na temat gwiazd. Poczytny magazyn znany jest między innymi z publikowanych co roku rankingów „Najpiękniejszych ludzi” oraz „Najseksowniejszych mężczyzn”. Ta druga kategoria pojawiła się po raz pierwszy w 1985 roku. Wówczas zwycięzcą został Mel Gibson. W piątek, 5 listopada, w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” ogłoszono natomiast najseksowniejszego mężczyznę roku 2018.

ZOBACZ TAKŻE:  Julia Wieniawa na liście 100 najseksowniejszych Polek

People
fot. Instagram:@idriselba

Idris Elba najseksowniejszym mężczyzną 2018 roku

Za najseksowniejszego mężczyznę roku 2018 roku magazyn „People” uznał brytyjskiego aktora Idrisa Elbę doskonale znanego fanom serii „Thor” oraz „Avengers” z roli Heimdalla. 46-letni Elba ma jednak na swoim koncie o wiele więcej doskonałych ról filmowych i teatralnych. Mogliśmy oglądać go między innymi w ekranizacji „Mrocznej Wieży” Stephena Kinga. Idris imponuje atletyczną budową i doskonałą formą. Pojawiły się głosy, że byłby świetnym następcą Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda.

Choć wzdycha do niego wiele fanek, najseksowniejszy mężczyzna roku 2018 nie widzi świata poza swoją narzeczoną, Sabriną Dhowre. Aktor oświadczył się wybrance w kinie, podczas premiery pierwszego obrazu, jaki wyreżyserował.

I Elba
fot. Instagram:@idriselba

RadioZET.pl/MF