Obserwuj w Google News

Tak wygląda Khloe Kardashian bez retuszu. Wyciekło zdjęcie, celebrytka jest wściekła

2 min. czytania
08.04.2021 16:47

Khloe Kardashian jest jedną z celebrytek, które retuszują większość swoich zdjęć w mediach społecznościowych. Teraz do sieci trafiło nieprzerobione zdjęcie 36-latki. Jej wygląd mocno odbiega od tego, do którego przyzwyczaiła obserwatorów na Instagramie.

Khloe Kardashian
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Khloe Kardashian wygląda na żywo całkiem inaczej niż na Instagramie. Przekonali się o tym internauci, którzy trafili ostatnio na niewyretuszowane zdjęcie celebrytki. Popularna siostra Kardashian nie chciała, żeby ten kadr ujrzał światło dzienne. 36-latka od początku kariery zmagała się z kompleksami i musiała przejść sporą metamorfozę, żeby w końcu zaakceptować siebie. Mimo to wciąż regularnie przerabia zdjęcia, które umieszcza w sieci.

Zobacz także:  Khloe Kardashian miała koronawirusa. "Przeżyłam naprawdę koszmarne kilka dni"

Wyciekło nieretuszowane zdjęcie Khloe Kardashian. Celebrytka wydała oświadczenie

Zdjęcie Khloe Kardashian, które wyciekło do internetu, zostało zrobione nad basenem. Celebrytka ma na sobie skąpy strój kąpielowy. Choć gwiazda często pokazuje swoje ciało na Instagramie, tym razem mogliśmy zobaczyć, jak wygląda naprawdę. Mimo że wciąż wygląda radośnie, szczupło i kobieco, jej skóra nie jest idealnie gładka, a twarz jest bardziej okrągła. Wyciek zdjęcia zaniepokoił celebrytkę.

- Khloe przestraszyła się, gdy zdjęcie w ciągu kilku sekund zaczęło krążyć po internecie. Chciała je usunąć tak szybko, jak to tylko możliwe. Była zdenerwowana i zawstydzona, bo wiedziała, że zrobi się z tego wielka sprawa - przekazała informatorka "The Sun".

Khloe Kardashian ostatecznie postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie. Gwiazda zamieściła krótkie filmiki, na których pokazuje swoje ciało. Dodała, że nie wstydzi się swojego prawdziwego wyglądu, jednak wolałaby, aby takie zdjęcia nie pojawiały się w sieci bez jej zgody.

-  Zdjęcie, które zostało opublikowane w tym tygodniu, jest piękne. Ale jako osoba, która przez całe życie zmagała się z postrzeganiem swojego ciała, możesz nie chcieć, aby w sieci pojawiło się zdjęcie, które nie schlebia twojej urodzie, jest zrobione w złym oświetleniu lub nie uchwyci twojego ciała tak, jak sobie tego życzysz. Masz pełne prawo prosić, aby nie udostępniać go [...] Uwielbiam dobry filtr, dobre oświetlenie i edycję tu i tam. Moje ciało, mój wizerunek i sposób, w jaki wyglądam oraz to, czym chcę się podzielić, to mój wybór - niezależnie od tego, kim jesteś - napisała celebrytka.