Zamknij

Tadeusz Müller zostanie tatą? Syn Magdy Gessler myśli o adopcji

Patrycja Chudolińska
19.05.2020 14:08

Tadeusz Müller opowiedział o chęci powiększenia rodziny. Jego siostra, Lara Gessler, wkrótce zostanie mamą. Jej starszy brat poczuł się "zainspirowany".

Tadeusz Muller
fot. Instagram/@tadeusz_muller

Magda Gessler ma dwójkę dzieci: Larę Gessler i Tadeusza Müllera. Znana restauratorka wkrótce po raz pierwszy zostanie babcią. Jej córka zaledwie kilka tygodni temu ogłosiła ciążę z obecnym ukochanym, Piotrem Szelągiem. Teraz syn gwiazdy, Tadeusz, również zaczął myśleć o powiększeniu rodziny.

- Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość - wyznał Tadeusz Müller w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Lara Gessler w ciąży. Córka Magdy Gessler zdradziła, jak się czuje w błogosławionym stanie

Tadeusz Müller rozważa adopcję. Magda Gessler zostanie podwójną babcią?

Tadeusz Müller od lat jest w związku z Blanką Zawadą. W przeciwieństwie do Lary Gessler nie myślą o powiększaniu rodziny w sposób naturalny. Para wolałaby zdecydować się na adopcję.

- Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością - wyznał syn Magdy Gessler.

RadioZET.pl/PCh