Zamknij

Tadeusz Muller bierze ślub. Syn Magdy Gessler zdradził szczegóły dotyczące wesela

01.12.2021 14:24

Tadeusz Müller w czerwcu tego roku zaręczył się z Małgorzatą Downar. Syn Magdy Gessler w rozmowie z "Twoje imperium" opowiedział o szczegółach dotyczących wesela. Zdradził też, czym uraczy swoich gości.

Tadeusz Muller
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Tadeusz Müller w czerwcu tego roku zaręczył się z Małgorzatą Downar. Kucharz poprosił swoją ukochaną o rękę podczas wakacji na Majorce. Wiadomo, że ich ślub odbędzie się w przyszłym roku. Na razie nie jest znane miejsce. W rozmowie z "Twoje Imperium" Tadeusz Müller postanowił uchylić rąbka tajemnicy co do weselnego menu. Kucharz chce uraczyć swoich gości bezmięsnymi daniami. Sam zainteresowany deklaruje się jako nutritarianin, czyli zwolennik jedzenia małej ilości mięsa.

Zobacz też: Tadeusz Muller pokazał ojca. Tak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler

Tadeusz Müller bierze ślub. Syn Magdy Gessler zdradził szczegóły dotyczące wesela

Jak się okazuje, mama Tadeusza, Magda Gessler nie będzie w żaden sposób zaangażowana w tworzenie weselnego menu. Pojawi się po prostu w charakterze gościa.

"Będzie zaproszona po prostu. I będzie jadła wegańskie potrawy na weselu" - zdradził Tadeusz Müller.

Tadeusz Müller jeszcze do niedawna związany był z Blanką Zawadą. Para rozstała się po 13 latach związku. Warto dodać, że w czerwcu 2020 roku za mąż wyszła przyrodnia siostra Tadeusza, Lara Gessler.