Obserwuj w Google News

TVP zaliczyła zabawną wtopę na festiwalu w Opolu. Źle podpisano nazwisko artysty

2 min. czytania
18.06.2022 17:18
Zareaguj Reakcja

Telewizja Polska po raz kolejny zorganizowała Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Telewizyjne wpadki na tego typu wydarzeniach zdarzają się dość często. Tym razem ze strony realizatorów doszło do zabawnej pomyłki. Co się stało?

Sebstian Karpiel-Bułecka
fot. Tadeusz Wypych/ Reporter/ East News

Trwa Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Telewizja Polska już po raz kolejny była organizatorem tego wydarzenia. Choć producenci dwoją się i troją, aby festiwal przebiegł bez większych przeszkód, wtopy są nieuniknione. W pierwszy dzień festiwalu między koncertami wybrani artyści udzielili króciutkich wywiadów dla reporterów Telewizji Polskiej.

Opowiedzieli w nich o emocjach związanych z festiwalem. W jednym z takich wejść gościł Sebastian Karpiel-Bułecka, muzyk i lider grupy Zakopower. Podczas rozmowy doszło do zabawnej pomyłki.

Zobacz też: Opole 2022: Andrzej Rosiewicz dał żywiołowy występ. Wbił szpilę Kammelowi

 Telewizja Polska zaliczyła zabawną wtopę na festiwalu w Opolu. Widzowie szybko wytknęli błąd

Wywiad z Karpielem-Bułecką poprowadzili Agata Konarska oraz  Aleksander Sikora. Pod każdym z rozmówców umieszczono belkę z imieniem oraz nazwiskiem. Realizatorzy TVP źle podpisali gwiazdora Zakopower. Zamiast jego imienia i nazwiska widzowie na ekranie mogli zobaczyć nazwisko Aleksandra Sikory, prowadzącego "Pytanie na śniadanie", który zadał pytanie Sebastianowi.

Telewizja Polska szybko zauważyła jednak swój błąd i prawidłowo podpisała muzyka Zakopower. Takie wpadki bywają dość częste, jednak widzowie szybko je wybaczają i zapominają. Jakiś czas temu furorę w sieci robiła wtopa TVP, kiedy to źle został podpisany Michał Szpak. Widzowie mogli zobaczyć belkę z nazwiskiem... Haliny Mlynkovej.

Przypomnijmy, że w drugi dzień festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu widzowie zobaczą dwa koncerty:  Debiuty oraz Premiery. Będziecie oglądać?

Wpadka TVP
fot. Screen TVP
Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official