Obserwuj w Google News

TVN pracuje nad nowym reality show z udziałem celebrytów. Przebije "Hotel Paradise"?

2 min. czytania
09.04.2021 07:20
Zareaguj Reakcja

TVN pracuje nad nowym reality show z udziałem celebrytów? Jak informuje serwis "Pudelek", program powstawał na Zanzibarze, a zobaczymy go jeszcze wiosną.

reality show
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Będzie nowe reality show z udziałem celebrytów? Jak informuje "Pudelek", TVN pracuje nad nowym programem, którego premiery spodziewać się można jeszcze w maju. Choć dokładne szczegóły nie są znane, wiadomo, że ma to być program surwiwalowy, którego bohaterowie walczyć będą o przetrwanie, rzuceni w klimat Zanzibaru.

Zobacz także: "Usta, usta", sezon 5 - czy będzie piąty sezon popularnego polskiego serialu? [DATA]

TVN pracuje nad nowym reality show dla celebrytów?

Programy typu " Hotel Paradise" czy " Love Island" okazały się być prawdziwymi hitami. Nic dziwnego, że pojawiają się pomysły nowych, podobnych formatów, realizowanych w pięknych, egzotycznych sceneriach. Jak ustalił "Pudelek", TVN pracuje właśnie nad nowym, surwiwalowym reality show z udziałem celebrytów. Zdjęcia powstawały nie gdzie indziej, tylko na modnym od niedawna Zanzibarze. Co ciekawe, jak donosi serwis, już wiadomo, kto znalazł się w obsadzie. Są to m.in. Łukasz Karpiński, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Anastasiya Yandaltsava, Michał Baryza oraz Damian Zduńczyk, czyli Stifler, znany z Warsaw Shore.

Co ciekawe, część wymienionych osób dodawała ostatnio w social mediach zdjęcia z Zanzibaru. U Stiflera pojawiła się fotka z podpisem "secret project". Wszystko wskazuje na to, że było to właśnie podczas realizacji show. Z ustaleń "Pudelka" wynika, że bohaterowie dostali propozycje udziału, ale nie wiedzieli dokładnie, jaka będzie formuła programu. Na miejscu okazało się, że będzie to 10 dni walki o przetrwanie. Prowadzącą show ma być podobno Aleksandra Sworowska, związana m.in. z realizacją Hotelu Paradise.

RadioZETpl/AS