Obserwuj w Google News

Szokujący nekrolog Krzysztofa Krawczyka. "Totalny brak szacunku dla zmarłego" [FOTO]

2 min. czytania
08.04.2021 16:01
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. W sieci pojawiły się informacje o pogrzebie artysty. Można też przeczytać nekrologi, w tym jeden o kontrowersyjnej treści napisany przez antyszczepionkowców.

Krzysztof Krawczyk
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia parę dni po wyjściu ze szpitala, gdzie przebywał w związku z zakażeniem koronawirusem. Piosenkarz pokonał COVID-19, wiadomo jednak, że cierpiał na choroby współistniejące i prawdopodobnie to one przyczyniły się do nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Artysta odszedł w Poniedziałek Wielkanocny w wieku 74 lat.

Zobacz także:  Pogrzeb Krawczyka na żywo. Gdzie transmisja?

Branża muzyczna i fani pożegnali w sieci byłego gwiazdora Trubadurów. Kondolencyjny wpis zamieścił m.in. prezydent Andrzej Duda, którego słowa wywołały oburzenie rzeszy internautów. Obecnie trwają przygotowania do uroczystości pożegnalnej.  Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia. Znane są szczegółowe informacje na temat mszy świętej oraz miejsca, w którym spocznie artysta. Menadżer zmarłego piosenkarza poinformował, że pogrzeb będzie miał charakter państwowy i będzie transmitowany na antenie TVP. 

Redakcja poleca

Skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka 

W sieci i prasie pojawiło się sporo nekrologów, w których składane są kondolencje rodzinie i przyjaciołom Krzysztofa Krawczyka. Uwagę internautów przykuła jednak kontrowersyjna klepsydra zredagowana prawdopodobnie przez społeczność antyszczepionkowców. W treści podkreślono fakt, że Krzysztof Krawczyk zmarł po przyjęciu dwóch dawek szczepionki przeciwko covidowi. 

Po przyjęciu dwóch dawek szczepionką warunkową dopuszczoną przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych firmy Pfizer trafił 23 marca do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem, 3 kwietnia wyszedł ze szpitala… 5 kwietnia zmarł. Jak zaznaczył w swoim ostatnim poście w mediach społecznościowych ze szpitala "Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło" - czytamy w nekrologu, którego zdjęcie udostępniono na Twitterze. 

W komentarzach internauci nie kryją oburzenia i apelują, by zrywać tego typu nekrologi. 

Obrzydliwe i nieludzkie.

Pisanie tego na nekrologu to nietakt, nawet jeśli to prawda.

To jest totalny brak szacunku do zmarłego i jego rodziny!

Na nekrologu została wymieniona m.in. telewizja wRealu24.pl, lecz stacja odcięła się od publikacji w specjalnym oświadczeniu. 

UWAGA! W sieci pojawił się dość głupawy fejk "nekrolog" śp. Krzysztofa Krawczyka, na którym widnieje podpis wRealu24. Oświadczamy, że Telewizja wRealu24 nie ma z tym nic wspólnego.

Krzysztof Krawczyk poprosił bliskich przed śmiercią o dwie rzeczy. Jaka była jego ostatnia wola?