Zamknij

Syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek. Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie z karetki [FOTO]

24.07.2022 16:06

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz doczekali się syna, 16-letniego Vincenta. Mama nastolatka poinformowała, że chłopiec miał wypadek. Dziennikarka pokazała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie z karetki. Co się stało?

Anna Nowak-Ibisz
fot. Instagram.com/ Anna Nowak-Ibisz

Krzysztof Ibisz jest ojcem dwóch synów: Ze związku z Anną Zejdler doczekał się syna Maksymiliana, z kolei z Anną Nowak-Ibisz 16-letniego Vincenta. Ibisz wkrótce zostanie tatą po raz trzeci, gdyż jego żona Joanna spodziewa się dziecka. Ibisz już nie raz podkreślał, że ma bardzo dobre relacje z byłymi żonami. Z Anną Nowak-Ibisz swego czasu spędzali często czas we trójkę z synem, mimo że od lat nie są razem. Teraz rodzice 16-letniego Vincenta mają powody do niepokoju, gdyż chłopiec doznał wypadku.

Zobacz też: Anna Nowak-Ibisz mogła zrobić karierę „przez łóżko”? „Wypie*dalaj! Nie jestem, ku*wa, zainteresowana”

 Syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek. Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie  z karetki [FOTO]

Vincent razem z mamą wybrał się nad polskie morze. Niestety wakacyjny wypoczynek skończył się dla niego kiepsko. O szczegółach poinformowała Anna Nowak-Ibisz.

"I wszystko byłoby pięknie gdyby… Hej, mam prośbę, nie zostawiajcie porzuconych hulajnóg w poprzek dróg i chodników, to tak niewiele kosztuje, żeby odstawić je w bezpieczne miejsce na pobocze!

"Wasi kumple mają potem wakacje do bani, połamane ręce, nogi, szczęki…. pomyślcie o tym, proszę. Dzień zaczął się super, a potem młody zaliczył upadek, potworny ból w łokciu, karetka i SOR… czekamy na wyniki, ale dobrze to nie wygląda… Trzymajcie kciuki i odstawiajcie hulajnogi na bok - dla nas na razie jest koniec jazdy, boksowania, siłowni, ćwiczeń, na dodatek to prawa ręka. Także taki mam apel! Uważajcie na siebie i na wertepy na drogach. Wakacje to piękny czas, szkoda go na złamania i wypadki, z wizytami po szpitalach i gipsem w tle" - zaapelowała Nowak-Ibisz, publikując zdjęcie z karetki. Jak się okazuje, doszło do złamania ręki w okolicach łokcia. Na szczęście operacja nie będzie potrzebna.  W komentarzach fani życzyli szybkiego powrotu do zdrowia.

loader