Zamknij

Syn Katarzyny Figury był dobrze zapowiadającym się aktorem. Rzucił zawód. Czym obecnie się zajmuje?

Sylwia Wamej
15.03.2022 18:23

Katarzyna Figura jest mamą dwóch córek: Koko i Kaszmir oraz syna Aleksandra. 35-latek był co prawda dobrze zapowiadającym się aktorem, lecz wybrał inną drogę. Czym obecnie się zajmuje?

Katarzyna figura z synem
fot. Wojciech Stróżyk/ Reporter/East News

Katarzyna Figura gościła niedawno w studiu "Dzień Dobry TVN" razem ze swoimi córkami: Koko i Kaszmir. Nastolatki zdradziły m.in. czym się pasjonują i jaką drogę chcą wybrać. 17-letnia Kaszmir pasjonuje się podróżami, natomiast jej starsza o dwa lata siostra Koko - reżyserią..

"W żaden sposób nie wpływałam na córki. Naturalnie przyszło zainteresowanie sztuką czy tak, jak Kaszmir powiedziała – podróżami. Zawsze muzyka była bardzo obecna w naszym życiu, na pewno teatr" - mówiła aktorka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

 

Zobacz też: Katarzyna Figura z córkami w DDTVN. Koko i Kashmir są już dorosłe. Czym się obecnie zajmują? [FOTO]

Syn Katarzyny Figury był dobrze zapowiadającym się aktorem. Rzucił zawód. Czym obecnie się zajmuje?

Katarzyna Figura jest również mamą 35-letniego syna Aleksandra, z małżeństwa z przedsiębiorcą - Janem Chmielewskim. Syn aktorki miał kilka pomysłów na życie. Studiował m.in. europeistykę.

"Na początku poszedłem na europeistykę, ale okazało się, że takie przedmioty, jak ekonomia, prawo czy finanse nie są tym, czego szukam" - mówił swego czasu w rozmowie z magazynem "Viva!". Aleksander był też studentem na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Skończył też Wydział Aktorski Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia. Syn aktorki był dobrze zapowiadającym się aktorem. Zagrał w takich produkcjach jak m.in. "Komisarz Alex", "Diagnoza" oraz "Ludzie i Bogowie".

Ostatecznie Aleksander związał swoje życie ze sportem, a dokładnie z tenisem. Syn Figury został instruktorem tenisa.

"Sport pomaga mi w rozładowywaniu emocji" - tłumaczył w jednym z wywiadów. Kilka lat temu miał otworzyć szkołę tenisa.

"Jest w tym świetny i uwielbia to robić. Widać, że sprawia mu to wielką przyjemność. Olek zaczynał w Warszawie, tutaj ma znajomych, tu będzie mu łatwiej – mówiła w jednym z wywiadów mama Aleksandra - Katarzyna Figura.

loader