Zamknij

Anna Dymna dumna z syna. Michał Dymny wziął ślub. "Nareszcie mam córeczkę!"

15.07.2021 11:56

Anna Dymna ma powód do wielkiej radości. Jej syn Michał wziął ślub z ukochaną Agatą. Aktorka i działaczka społeczna nie ukrywała, że traktuje synową jak córkę, o której marzyła. 

Anna Dymna
fot. WACLAW KLAG/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Dymna to ceniona polska aktorka, która na swoim koncie ma role w wielu głośnych produkcjach. Ogromną popularność przyniosły jej kreacje hrabianki Klarysy Horvath w "Janosiku" i Ani Pawlakówny w "Nie ma mocnych", dzięki olśniewającej urodzie została uznana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Zagrała w takich hitach jak "Królowa Bona", "Znachor" czy "Skazany na bluesa", wcieliła się także w kapłankę Nenneke w polskiej adaptacji "Wiedźmina". Ostatni raz na ekranach mogliśmy oglądać ją w 2020 roku w kryminalno-obyczajowym serialu "Nieobecni".

Poza karierą aktorską Dymna poświęciła życie pomaganiu innym, jej działalność charytatywna i społeczna jest godna najwyższego podziwu. W 2003 roku powołała do życia fundację "Mimo wszystko", która obecnie obejmuje zasięgiem całą Polskę, buduje ośrodki rehabilitacyjno-terapeutyczne i organizując różnego rodzaju wydarzenia, na czele z Ogólnopolskim Festiwalem Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych "Albertiana". Pani Anna przez wiele osób uznawana jest za uosobienie osoby, która poświęca swoje życie innym.

Prywatnie Anna Dymna jest w związku małżeńskim z reżyserem teatralnym Krzysztofem Orzechowskim. To jej trzeci mąż, pierwszy, Wiesław Dymny, zmarł. Z drugim, Zbigniewem Szotą, ma syna Michała, gitarzystę. To właśnie on, jak informują "Super Express" i "Rewia", dostarczył aktorce wiele radości, biorąc ślub z ukochaną Agatą Kus, malarką.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Dymna odpowiedziała na komentarz hejtera. "Zobaczymy, jak będziesz wyglądał za 50 lat"

Anna Dymna traktuje synową jak córkę. Syn aktorki Michał Dymny wziął ślub

Jak informują "Super Express" i "Rewia" Michał Dymny i Agata Kus są już małżeństwem, ślub miał odbyć się pod koniec czerwca 2021 roku. Ta informacja z pewnością dostarczyłaby wiele radości Annie Dymnej, która nie ukrywała, że traktuje ukochaną syna jak własną córkę.

- Nareszcie mam córeczkę! Marzę o tym, by byli zdrowi i szczęśliwi - miała zdradzić w rozmowie z "Rewią".

Dymna nie ukrywa, że z synem łączą ją wyjątkowe relacje. Są nie tylko matką i synem, ale też dobrymi przyjaciółmi.

- W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też - poinformowała w "Dzień Dobry TVN". 

Michał Dymny po latach przyjął nazwisko mamy ze względu na brak kontaktów z ojcem. Jeśli medialne doniesienia są prawdą, teraz sam założył rodzinę. Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia.

ZOBACZ TAKŻE:  Jerzy Janeczek nie żyje. Aktor znany z filmu "Sami swoi" miał 77 lat

loader