Zamknij

Sylwia Wysocka straciła pracę przez pobicie? Dramat aktorki. "Trzeba mieć naprawdę pecha"

18.05.2021 09:51

Sylwia Wysocka, aktorka znana z wielu polskich seriali, została brutalnie pobita. Niestety, z powodu swojego stanu zdrowia miało przepaść jej kilka zawodowych propozycji. Sama nie ukrywała, że leczenie i rehabilitacja będą bardzo kosztowne.

Sylwia Wysocka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Sylwia Wysocka to popularna polska aktorka, którą fani seriali z pewnością dobrze znają. Mogliśmy oglądać ją między innymi w "Klanie", "Plebanii" czy "Na Wspólnej". Niestety, obecnie ważniejszy od zawodowych sukcesów jest powrót do zdrowia. 5 maja pojawiła się informacja, że Wysocka została napadnięta, okradziona i brutalnie pobita. Lista obrażeń jest przerażająca, gwiazda ma między innymi złamany kręgosłup i połamaną w kilku miejscach rękę. Jak poinformowało PAP, aktorka miała zgłosić zawiadomienie o uszkodzeniu ciała, a napastnikiem mógł być jej partner, przez którego miała spaść ze schodów. Nie wiadomo jeszcze, czy prokuratura postanowiła zająć się sprawą.

ZOBACZ TAKŻE:  PAP: Sylwia Wysocka została pobita przez partnera? Nowe szokujące informacje w sprawie aktorki

Obrażenia, jakich doznała Wysocka, sprawiają jej ogromny ból i dyskomfort, ale też w znaczny sposób wpłynęły na jej sytuację zawodową oraz finansową.

- Przyjmuję silne leki przeciwbólowe, bez których obecnie nie funkcjonuję. Wiem, że czekają mnie długie i kosztowne leczenie i rehabilitacja. Lekarze szacują, że na pół roku mogę zapomnieć o powrocie do pracy. O sportach i aktywności wymagającej wysiłku nawet nie myślę - poinformowała w rozmowie z "Super Expressem".

Sytuacja jest nie do pozazdroszczenia i przypomina błędne koło, ponieważ stan zdrowia nie pozwala aktorce na zarobek. Co więcej, miały stać przed nią nowe aktorskie szanse, które zostały zaprzepaszczone.

ZOBACZ TAKŻE:  Maria Skąpska nie żyje. Była twórczynią "Na Wspólnej", "Barw szczęścia" i "Listów do M. 2"

Sylwia Wysocka została pobita. Aktorka straciła aktorskie szanse?

Jak poinformował portal OdQuchni, Sylwia Wysocka ze względu na stan zdrowia straciła szanse na wzięcie udziału w castingach do nowych produkcji. Mówiło się między innymi o nowym serialu, w którym miałaby się pojawić.

- W tym czasie, gdy leżała w szpitalu miała aż 5 zaproszeń na castingi do nowych projektów! Nieczęsto się to zdarza i trzeba mieć naprawę pecha, żeby nie móc skorzystać z takiej szansy. Sylwia długo o nią walczyła, a teraz lekarze mówią, że co najmniej przez pół roku może zapomnieć o pracy. Źle to znosi i jest w kiepskiej formie nie tylko fizycznej, ale i psychicznej - czytamy.

Miejmy nadzieję, że Sylwia Wysocka zaskoczy wszystkich, bardzo szybko wróci do formy i zobaczymy ją w nowych produkcjach.