Obserwuj w Google News

Sylwia Wysocka napadnięta, pobita i okradziona. Nowe informacje o stanie zdrowia aktorki

1 min. czytania
06.05.2021 15:24
Zareaguj Reakcja

Sylwia Wysocka została mocno pobita. Aktorka z pękniętym kręgosłupem trafiła do szpitala. Teraz pojawiły się nowe doniesienia w sprawie stanu zdrowia gwiazdy, a poinformował o nich "Super Express'.

Sylwia Wysocka
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Sylwia Wysocka przebywa w szpitalu, po tym, gdy została dotkliwie pobita. Aktorka została zaatakowana przez napastnika, który ją dotkliwie pobił i okradł. Aktorka znana z takich produkcji, jak m.in.  "Plebania", "Ojciec Mateusz" oraz "Na Wspólnej" trafiła pod opiekę lekarzy ze złamanym kręgosłupem.

 Sylwia Wysocka napadnięta, pobita i okradziona. Nowe informacje o stanie zdrowia aktorki

"Aktorka ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele" - czytamy w tygodniku "Rewia". Z kolei jak donosi "Super Express" sprawą pobicia aktorki ma zająć się prokuratura.

"Zostałam pobita. Boli mnie całe ciało. Jestem już po obdukcji. Sprawą niebawem zajmie się prokuratura" - powiedziała Sylwia Wysocka w rozmowie z "Super Expressem".

Na razie nie wiadomo, jak długo aktorka zostanie w szpitalu. Jak czytamy w tabloidzie, cała sytuacja jest dla niej niezwykle ciężka.

"To dla niej dramat. Nieprędko wróci do pracy. Miała też zagrać w nowej produkcji, ale zdjęcia ruszają niebawem, a ona nie jest w stanie się poruszać bez bólu, wiec nie wiadomo, co z tego będzie" - powiedział znajomy 58-letniej aktorki.

EN_01414372_0025
fot. Viphoto/ East News