Obserwuj w Google News

Rewia: Aktorka "Na wspólnej" pobita i okradziona. "Nie wolno milczeć"

1 min. czytania
05.05.2021 09:59
Zareaguj Reakcja

Sylwia Wysocka została pobita i okradziona - informuje "Rewia". 58-latka to aktorka teatralna i serialowa znana z ról w najpopularniejszych polskich serialach, m.in. "Plebania", "Na Wspólnej", czy "Na dobre i na złe".

Sylwia Wysocka
fot. VIPHOTO/East News

Sylwia Wysocka to aktorka, którą znamy z wielu ról w najbardziej znanych polskich serialach, takich jak " Na Wspólnej", "Klan", "Plebania", "Na dobre i na złe", czy "Przyjaciółki". Jak ujawnił magazyn "Rewia", gwiazda padła niedawno ofiarą napastników, którzy ją pobili i okradli. Wysocka dochodzi do siebie po przerażającym wydarzeniu.

Zobacz także: Sylwia Gliwa nago. Gwiazda "Na Wspólnej" odsłoniła wszystko. "Rzeźbiona ręką Boga" [FOTO]

Rewia: Sylwia Wysocka została napadnięta. Pobito ją i okradziono

Jak przekazuje "Rewia", Sylwia Wysocka po pobiciu trafić miała do jednego z warszawskich szpitali. Tam okazać się miało, że aktorka ma podobno m.in. liczne krwiaki na ciele oraz złamaną rękę. Zgodnie z informacjami, jakie przekazuje tygodnik, gwiazda całą sprawę miała już zgłosić stosownym organom. Napastnicy ukraść mieli karty kredytowe, telefon i dokumenty - informuje gazeta.

Redakcja poleca

W wypowiedzi dla "Rewii" aktorka ujawnia, że nie chce komentować zdarzenia dla dobra sprawy i zamierza skupić na powrocie do zdrowia.

"To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas" - powiedziała tygodnikowi.

RadioZET.pl/AS