Obserwuj w Google News

Sylwia Gliwa topless na jachcie. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała gorące zdjęcie [FOTO]

2 min. czytania
20.06.2022 13:57

Sylwia Gliwa wybrała się na gorące wakacje. Aktorka świetnie znana widzom "Na Wspólnej" zaprezentowała ujęcie na Instagramie, na którym zapozowała topless. Pod fotografią posypało się mnóstwo komplementów od fanów pięknej gwiazdy.

Sylwia Gliwa
fot. Instagram.com/ Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa jest bardzo aktywna na Instagramie. Aktorka  "Na Wspólnej" chętnie serwuje swoim fanom piękne zdjęcia. Często też prezentuje siebie. Niedawno pokazała kadr, który rozgrzał do czerwoności jej fanów. Gliwa wybrała się na słoneczne wakacje, a gorący kadr, na którym zaprezentowała biust, pokazała na Instagramie.

Zobacz też:  Sylwia Gliwa z „Na Wspólnej” zamieniła piwnicę w schron i zbiera zapasy. Przygotowuje się na najgorsze

Sylwia Gliwa topless na jachcie. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała gorące zdjęcie [FOTO]

"Jakby mnie ktoś zapytał o szczęśliwy czas. To tak właśnie wygląda mój szczęśliwy czas. Where is The captain" - napisała obok zdjęcia.

Aktorka lubi od czasu do czasu przemycać zmysłowe ujęcia w mediach społecznościowych, chwaląc się też przy okazji pięknie wyrzeźbioną sylwetką. Dlatego, gdy zaprezentowała zdjęcie topless, fani zostawili w komentarzach mnóstwo ciepłych słów oraz emotikonek serduszek i ognia. "Wyglądasz mega seksi", "wow, przepiękna","śliczny biust", "pikantne zdjęcie, udanego wypoczynku" "patrzę i też jest mi miło" - zachwycali się wielbiciele Sylwii Gliwy.

Zawodowo Sylwia Gliwa jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Skończyła również warsztaty w Lee Strasberg Studio w Nowym Jorku. Na swoim koncie ma udział w takich serialach jak m.in. "Pierwsza miłość" oraz "Na dobre i na złe". Dużą popularność przyniosła Sylwii rola Moniki Zięby w serialu "Na Wspólnej".

Prywatnie, 27 sierpnia 2011 roku wyszła za mąż za kierowcę wyścigowego i dziennikarza, Marcina Biernackiego. W 2012 roku para przywitała na świecie synka.

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS