Obserwuj w Google News

Sylwia Gliwa nago. Gwiazda "Na Wspólnej" odsłoniła wszystko. "Rzeźbiona ręką Boga" [FOTO]

2 min. czytania
04.05.2021 15:17
Zareaguj Reakcja

Sylwia Gliwa, popularna aktorka znana między innymi z "Na Wspólnej", pokazała niecodziennie zdjęcie. Pozuje na nim kompletnie naga przy znanym mazurskim posągu.Rozebrane zdjęcie gwiazdy wywołało zachwyt internautów.

Sylwia Gliwa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Sylwia Gliwa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek teatralnych i telewizyjnych, która na swoim koncie ma także dobrze przyjęte role filmowe. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie oraz nowojorskiego Lee Strasberg Studio debiutowała na ekranach rolą studentki w "Klanie" mając już za sobą doświadczenie zdobyte na deskach teatralnych. Mogliśmy oglądać ją w "Na dobre i na złe" czy "Kasi i Tomku", ale największą popularność przyniosła jej kreacja Moniki Zięby w " Na Wspólnej", w którą wciela się nieprzerwanie od 2003 roku. Od momentu otrzymania angażu w produkcji TVN mogliśmy oglądać Sylwię w wielu innych filmach i serialach, między innymi w "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Ranczu" i ponownie w "Klanie", jednak to z "Na Wspólnej" kojarzona jest najmocniej.

Gliwa jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie chętnie dzieli się z fanami życiem prywatnym. Wśród publikowanych przez aktorkę zdjęć nie brakuje tych nieco odważniejszych, na których możemy podziwiać ją w seksownych kreacjach czy skąpych kostiumach kąpielowych. Tym razem jednak gwiazda "Na Wspólnej" postanowiła podzielić się wyjątkową fotografią. Podczas urlopu w Augustowie pozowała całkowicie naga.

Redakcja poleca

Sylwia Gliwa nago. Gwiazda "Na Wspólnej" pozowała bez ubrania

Sylwia Gliwa postanowiła zrobić sobie zdjęcie przy jednej z lokalnych atrakcji, posągu "Gołej Zośki" przedstawiającym nagą kobietę. Aktorka postanowiła pozostać w "klimacie" i także zrzuciła z siebie wszystkie ubrania. Części intymne zamalowała jedynie wirtualnym flamastrem. Mimo to  fotografia rozpaliła wyobraźnię internautów, którzy w komentarzach nie szczędzili 42-latce komplementów.

- No niezła sztuka, widać, że rzeźbiona ręką Boga. Tylko wszędzie Ci wandale, już pomazali.

- Zastanawiam się, w jakim celu zamazywać takie piękne ciało.

- Pani Sylwio, takie piękno trzeba eksponować, a nie zakrywać - czytamy.

Nie jest tajemnicą, że Gliwa zachwyca nie tylko urodą, ale także doskonałą figurą, które zdają się nie zmieniać z biegiem lat. Nie dziwi więc entuzjastyczna reakcja jej fanów.