Sylwia Bomba z "Gogglebox" pierwszy raz o rozstaniu z partnerem. "Walczyłam do końca"

14.07.2021 13:34

Sylwia Bomba to bohaterka lubianego przez widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Trzy lata temu sympatyczna brunetka została mamą. Na świat przyszła córeczka Antosia, którą mama często chwaliła się w social mediach. Dodawała także zdjęcia razem z partnerem. Kilka miesięcy temu celebrytka poinformowała o rozstaniu, jednak dotąd milczała na ten temat. Teraz postanowiła wreszcie ujawnić kulisy zakończenia związku.

Sylwia Bomba
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie razem z Ewą Mrozowską komentują różne telewizyjne programy i seriale. Popularność Bomby w sieci jest ogromna i pozazdrościć jej może wielu celebrytów. Na Instagramie sympatyczną komentatorkę obserwuje ponad 700 tysięcy fanów. Celebrytka chętnie dzieli się z nimi swoim życiem osobistym i publikuje prywatne zdjęcia. Do niedawna jeszcze chętnie pozowała razem z partnerem, Jackiem, oraz ich wspólną córeczką, 3-letnią dziś Antosią. Jednak kilka tygodni temu poinformowała o rozstaniu.

Zobacz także: Pytanie na Śniadanie: Karin Ann wyciągnęła tęczową flagę w trakcie występu na żywo [FOTO]

Sylwia Bomba pierwszy raz o rozstaniu z partnerem. "Walczyłam do końca"

Ogłaszając rozstanie, Bomba pozostawiła w sieci krótkie oświadczenie. "Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia" - napisała stanowczo.

Teraz jednak dojrzała do tego, by opowiedział o kulisach rozstania. W rozmowie z "Party" przyznała, że zależało jej na tym, by jej córka miała pełną rodzinę i włączyła do końca o miłość

"Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa" - zadeklarowała Bomba. "Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa" - dodała.

Bomba podkreśliła, że jej były już partner jest świetnym ojcem, dlatego nie obawia się, że ich córeczka będzie się z nim mało widywać. Teraz gwiazda "Gogglebox" czeka już na jej kolejny ważny projekt - udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jak podkreśla, liczy, że taniec będzie dla niej wsparciem w trudnym momencie.

loader