Obserwuj w Google News

Sylwia Bomba pokazała nowego partnera. "Spokój. Wsparcie. Szczęście" [FOTO]

1 min. czytania
10.08.2022 11:20
Zareaguj Reakcja

Sylwia Bomba ma za sobą ciężki czas. Gwiazda "Googlebox" pożegnała niedawno byłego partnera, który prawdopodobnie zmarł na skutek uzależnienia od alkoholu. Celebrytka w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie bliskich. Uczestniczka popularnego programu pokazała ostatnio na Instagramie wspólne zdjęcie z nowym partnerem.

Sylwia Bomba
fot. Instagram.com/ Sylwia Bomba

Ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie dla Sylwii Bomby, która musiała zmierzyć się ze śmiercią byłego partnera i ojca jej córeczki - Jacka Ochmana. Celebrytka w trudnych chwilach może na szczęście liczyć na wsparcie bliskich. Pogrzeb byłego partnera Sylwii zaplanowany jest na środę, 10 sierpnia. Tymczasem dzień przed pogrzebem na na profilu Bomby pojawiło się zdjęcie z nowym partnerem, który szczególnie w tym trudnym czasie jest  dla niej wyjątkowym oparciem.

Zobacz też:  Sylwia Bomba zdradziła, czy powiedziała córce o śmierci taty. Skonsultowała to z psychologiem

 Sylwia Bomba pokazała nowego partnera. "Spokój. Wsparcie. Szczęście" [FOTO]

Celebrytka nie zdecydowała się jednak ujawnić twarzy nowego partnera. Tajemnicze, aczkolwiek romantyczne zdjęcie opublikowane na stories podpisała:

"Spokój. Wsparcie. Szczęście" - napisała Bomba.

Sylwia Bomba dała się poznać fanom, komentując występy przez telewizorem razem z  Ewą Mrozowską w programie "Googlebox". Celebrytka wzięła też udział w programie "Taniec z gwiazdami". Prywatnie 36-latka jest mamą 4-letniej córeczki Antosi.

Sylwia Bomba
fot. Instagram.com/ Sylwia Bomba
Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS