Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: widzowie oburzeni zachowaniem uczestnika

05.10.2022 13:55

Kolejny odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” za nami. Znów obfitował w spore emocje, a to za sprawą Macieja i Marty. Niestety mężczyzna przyznał, że wybranka nie jest w jego typie. Internauci są wściekli za jego nietakt i zachowanie, a w sieci wrze.

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. screen tvn.pl

W show TVN „Ślub do pierwszego wejrzenia” widzowie śledzą poczynania trzech par: Marty i Patryka, Justyny i Przemysława oraz Marty i Macieja. Teraz świeżo upieczeni małżonkowie zaczynają poznawać siebie nawzajem, a krępujących sytuacji nie brakuje. Podczas jednej z rozmów tej ostatniej pary widzowie oniemieli.

Marta, która przyznała, że ma trochę kompleksów, chciała usłyszeć, czy podoba się Maciejowi. Ten na wszelkie sposoby próbował uniknąć odpowiedzi na te pytanie, co pozostawiało kobietę w niepewności. Z ust małżonka nie padł też ani jeden komplement.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna okradziona. Wyczyścili jej konto

Ślub od pierwszego wejrzenia: widzowie wściekli na Macieja

W odcinku pokazano rozmowę pary w restauracji. To Marta głównie mówiła o swoich obawach i o tym, jak się czuje. Niestety, Maciej zdobył się na odwagę dopiero przed kamerami, bez obecności kobiety.

- On mi nie powiedział, co myśli na mój temat, nie skomplementował mnie, nic się do tego nie odniósł... Zobaczymy – mówiła później Marta. A oto co powiedział Maciej:

- Jeśli chodzi o Martę, to nie jest typ mojej kobiety. Wczoraj dostałem też takie pytanie, tak naprawdę od Marty gdzieś tam padło, czy podoba mi się, czy ja jej, czy jest dla mnie kobietą atrakcyjną, jeśli chodzi o wygląd. Wprowadziło mnie to w mega zakłopotanie, bo nie potrafiłem jej odpowiedzieć na to pytanie. Starałem się jakoś wybrnąć z tego pytania i powiedziałem tylko, że jestem mile zaskoczony. Nie jest to moja taka… Inaczej oczekiwałem na ten dzień. Inaczej ją sobie wyobrażałem – mówił uczestnik.

Fani programu byli wściekli na mężczyznę. Jedni pisali, że Maciej zbyt mocno krytykuje Martę, która w końcu została mu dobrana przez ekspertów, a drudzy pomstowali na to, że nie zdobył się na szczerość i otwarcie nie powiedział o swoich wątpliwościach kobiecie.

- Chłop na modela nie wygląda, a oczekiwał chyba miss polski. Trzeba lepiej czasami popatrzeć na siebie na początku – czytamy.

- Wedle utartych standardów pokazywanych na wizji ona się nie spodoba ale ocknijmy się, nie każda to celebrytka czy tona tapety na twarzy. On też cudem świata nie jest – komentuje fanka programu.

- Nie usłyszała od niego miłego słowa, jakiegoś uznania więc ona już wie, że nic z tego nie będzie. Na pewno czuje się samotna, ale to jeszcze chyba nie dla niej czas, żeby się z kimś wiązać. Najpierw musi zadbać o siebie psychicznie, dla siebie i syna. A facet odpowiedni się znajdzie, to na pewno nie ten – kwituje internautka.

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS