Obserwuj w Google News

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz oszukał fanów? Sprzedał konto na Instagramie [FOTO]

2 min. czytania
09.04.2021 13:09
Zareaguj Reakcja

Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstał się z Oliwią Ciesiółką. Uczestnik nie chciał być już gwiazdą social mediów, bo teraz jego profil na Instagramie widnieje pod zupełnie inną nazwą. Łukasz sprzedał konto ze swoimi fanami?

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
fot. Instagram:@modrafrelka

Łukasz Kuchta wziął udział w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na planie poznał Oliwię Ciesiółkę, z którą zdecydował się zalegalizować związek. Wkrótce parze urodził się syn. Niestety dziecko nie zdołało scementować związku, o który walczyli od dłuższego czasu i w grudniu poinformowali o rozstaniu.

Życie niestety nigdy nie toczy się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy w głowie. Jestem wdzięczna za to, że będąc żoną Łukasza, doświadczyłam ogromnej lekcji życia. Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia - zapewniała na Instagramie Oliwia.

Wpadka w "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ta sama twarz pojawiła się w dwóch rolach

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz Kuchta sprzedał swój profil na Instagramie? 

Po zakończeniu programu Oliwia i Łukasz stali się popularni w social mediach. Prowadzili profile społecznościowe, gdzie obserwowało ich po kilkaset tysięcy widzów. Założyli także kanał na YouTube zatytułowany "Zakuchtani", na którym w kolejnych filmach dzieli się szczegółami małżeńskiego życia. Po rozstaniu ograniczyli aktywność, a zwłaszcza Łukasz, który przestał udzielać się w mediach i skupił się jedynie na reklamowaniu ekspresu do kawy.

Niedawno okazało się, że były gwiazdor "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie prowadzi już swojego konta na Instagramie. Profil Kuchty, który obserwowało ponad 170 tys. użytkowników, widnieje teraz pod nazwą firmy zajmującej się sprzedażą sztucznych rzęs.

Wszystko wskazuje na to, że Łukasz sprzedał swój profil i nie poinformował o tym fanów, których zebrał dzięki udziałowi w ślubnym show. 

Słabo wyszło?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adrian i Anita opowiedzieli o kryzysie w małżeństwie. Pokonali go?