Obserwuj w Google News

Ślub od pierwszego wejrzenia: uczestniczka ukrywa, że ma 6-letnie dziecko? W końcu zabrała głos

2 min. czytania
21.04.2021 13:54
Zareaguj Reakcja

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ukryła fakt, że ma sześcioletnie dziecko? W sieci huczy od plotek. W końcu uczestniczka zdecydowała się wyjaśnić sprawę. Oszukała Karola? 

Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
fot. Instagram:@tvn.7

Iga Śmiechowicz wzięła udział w piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", by znaleźć miłość aż po grób. Energicznej 31-latce udało się stanąć na ślubnym kobiercu ze starszym o cztery lata Karolem. Związek pary od początku wywołuje mnóstw emocji. W sieci krążą plotki, że małżeństwo Igi i Karola nie przetrwało próby czasu i obecnie oboje nie są już razem.

Uczestnicy ślubnego show na razie nie chcą komentować doniesień odnośnie swojego statusu, ale chyba coraz trudnej jest im mierzyć się z plotkami na swój temat. Internetowe doniesienia szczególnie mocno godzą w Igę. Niedawno w internecie poszła fama, że 31-latka brała udział w innych programach telewizyjnych.

To jest hit. Bardzo często czytałam, że się gdzieś tam pojawiałam. Bardzo chętnie przyjmę każdy screen z moją twarzą w tych programach, bo ja nic o tym nie wiem. Byłam tylko na publiczności w "You Can Dance", ale to było lata temu. Nigdy wcześniej nie zgłaszałam się do programów. W ogóle nie było mnie w Polsce, więc absolutnie nie - wyjaśniła Iga na Instagramie.

Mało tego, internauci twierdzą, że uczestniczka "Ślubu" ukryła fakt, że ma sześcioletnie dziecko i miała nie powiedzieć o tym nawet Karolowi. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz oszukał fanów? Sprzedał konto na Instagramie [FOTO]

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iga Śmiechowicz ma dziecko? Odpowiedziała 

Iga ma już dość rozpraw nad jej życiem prywatnym, dlatego zdecydowała się wyjaśnić wszystko na Instagramie. Gwiazda "Ślubu od pierwszego wrażenia" odniosła się do kwestii dziecka. O swoim macierzyństwie mówi tak:

Właśnie słyszałam gdzieś plotkę, że niby mam dziecko 6-letnie? Nie kochani, absolutnie nie. Ale jeśli ktoś znajdzie gdzieś moje dziecko, to niech daje znać. Ja nic nie wiem - wyjaśniła partnerka Karola. 

Zalew hejtu i wścibskich pytań sprawił, że Iga postanowiła zmienić status konta na prywatny. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Widzowie wściekli na TVN. Zarzucają stacji oszustwo