Zamknij

Sławomir w jury "Twoja twarz brzmi znajomo 15". Kogo zastąpił?

29.09.2021 08:13

Sławomir Zapała dołączy do składu jury "Twoja twarz brzmi znajomo". Autor przeboju "Miłość w Zakopanem" zastąpi inną gwiazdę, która nie pojawi się w kolejnym odcinku programu. Co jest powodem tej nagłej zmiany?

Sławomir
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów telewizji Polsat. Niedawno rozpoczęła się emisja 15. edycji show, w którym znane postacie ze świata show-biznesu upodabniają się na scenie do największych polskich i zagranicznych gwiazd muzyki. Aktualnie w wokalnych zmaganiach uczestniczą m.in. Adam Zdrójkowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Robert Janowski, Basia Kurdej-Szatan oraz Chris Cugowski.

Okazuje się, że w najnowszym odcinku nastąpią zmiany w składzie jury. W 15. edycji za stołem jurorskim zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Gromee oraz Małgorzata Walewska. Okazuje się, że jedna z gwiazd zostanie zastąpiona przez Sławomira, autora takich przebojów, jak "Miłość w Zakopanem" i "Weselny pyton".

Twoja twarz brzmi znajomo 15: Sławomir dołączył do jury. Kogo zastąpił?

Sławomir pojawi się już w najnowszym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazdor rock polo zastąpi w tej roli Małgorzatę Walewską. Będzie to jednorazowa zamiana. Małgorzata Walewska w momencie nagrania czwartego odcinka była w Nowym Sączu na Międzytargowym Festiwalu i Konkursie Sztuki Wokalnej im. Ady Sari, gdzie pełniła rolę dyrektora Artystycznego.

Sławomir ma już doświadczenie z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Wcześniej wystąpił w show w roli uczestnika - zajął 3. miejsce w siódmej edycji show. Jak sprawdzi się jako juror? Przekonamy się już niebawem. Odcinek wyemitowany zostanie na antenie telewizji Polsat w piątek 1 października o godzinie 20:05.

loader