Zamknij

Sławomir szczerze o małżeństwie z Kajrą. "To jest wojna każdego dnia"

09.07.2021 15:54

Sławomir i Kajra od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Jednak jak to w każdym związku bywa, kłótnie między nimi są na porządku dziennym. W rozmowie z Plotkiem Kajra i Sławomir zdradzili, że ich relacja bywa naprawdę gorąca. "To jest wojna każdego dnia, ale warto się starać" - powiedział Sławomir.

Sławomir i Kajra
fot. Damian Klamka/East New

Sławomir i Kajra są zgranym i kochającym się małżeństwem. Para tworzy wybuchowy team, a między nimi bywa czasem naprawdę gorąco. W rozmowie z Plotkiem Sławomir i Kajra opowiedzieli o swoich kłótniach. Atmosfera jest wtedy między nimi bardzo napięta, a w ruch lecą szklanki.

Zobacz też: Magdalena "Kajra" Kajrowicz nago. Żona Sławomira w gorącym teledysku [WIDEO]

 Sławomir szczerze o małżeństwie z Kajrą. "To jest wojna każdego dnia"

"To jest wojna każdego dnia, ale warto się starać... My się czasem chcemy pozabijać. Szczególnie jak pracujemy nad jakąś piosenką, klipem czy montażem to są emocje. Tutaj nie ma miękkiej gry, tu lecą szklanki, platynowe płyty nie raz zbijam, to się zdarzyło. Kupuję wtedy szybę za 50 zł, naprawiam i tyle" - powiedział w rozmowie z Plotkiem Sławomir.

Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz uważa, że lepiej czasem trochę powalczyć, wyrzucając wszystko z siebie, niż się rozstawać.

"Lepiej powalczyć, niż za chwilę zmieniać i zaczynać od początku. Wystarczy raz, a porządnie" - powiedziała Kajra w rozmowie z Plotkiem.

Sławomir i Kajra to małżeństwo z dziesięcioletnim stażem. Dali się poznać, występując razem na scenie. Para wychowuje wspólnie syna Kordiana.

loader