Zamknij

Sławomir dostał nowy program. Zarobi pół miliona?

Maciej Friedrich
02.04.2019 12:56

Sławomir odnalazł się świetnie nie tylko na rynku muzycznym, ale także przed kamerami. Do tej pory prowadził w TVP teleturniej „Big Music Quiz”. Niedługo obejrzymy go w Polsacie w nowym programie poświęconym youtuberom.

Sławomir dostał nowy program. Zarobi pół miliona?
fot. Instagram:@slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir wszedł na krajowy rynek muzyczny bez kompleksów i z miejsca osiągnął ogromny sukces. Samozwańczy król „rock-polo” podbił polskie listy przebojów hitem „Megiera” w 2015 roku, a swoją pozycję ugruntował singlami „Ni mom hektara” i „Aneta”. Jego debiutancki album „The Greatest Hits” pokrył się platyną i dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów OLiS, a piosenka „Miłość w Zakopanem” do czwartej pozycji wśród utworów najczęściej odtwarzanych w polskich radiostacjach.

Poza działalnością muzyczną Sławomir próbuje swoich sił w telewizji. Brał udział w „Tańcu z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz „The Story of My Life. Historia naszego życia”. W 2018 roku wystąpił w roli prowadzącego w dwóch edycjach teleturnieju „Big Music Quiz”. Jak informuje „Super Express”, jeszcze w tym roku zobaczymy go w kolejnym telewizyjnym show.

ZOBACZ: Sławomir w Radiu ZET. Zaśpiewał „Rycz Mała Rycz” i wytłumaczył, czym jest rock polo [WIDEO]

Sławomir w Radio ZET
fot. Instagram:@slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir poprowadzi nowy program

Według informacji „Super Expressu” Sławomir zmieni telewizyjne barwy i poprowadzi nowy program na antenie Polsatu. Według informatora dziennika piosenkarz ma zostać prowadzącym w formacie poświęconym twórcom internetowym.

– Sławomir będzie prowadził program rozrywkowy poświęcony youtuberom. Za chwilę ruszą castingi, a efekt finalny zobaczymy najprawdopodobniej jesienią.

36-letni piosenkarz za udział w programie ma zainkasować nawet pół miliona złotych. Kto wie, może obrotny artysta zostanie nową gwiazdą Polsatu.

 

RadioZET.pl/MF