Zamknij

Sławomir już tak nie wygląda. Muzyk rock polo przeszedł niesamowitą metamorfozę [FOTO]

03.03.2021 11:55

Sławomir zaskoczył swoich fanów najnowszym zdjęciem. Twórca przeboju "Miłość w Zakopanem" przeszedł spektakularną metamorfozę, której efektem pochwalił się na Instagramie. Internauci porównują go do Patryka Vegi.

Sławomir
fot. Mieczyslaw Wlodarski/REPORTER/East News

Sławomir Zapała to znany polski wokalista i twórca muzyki rock polo - czyli połączenia rockowych brzmień z klasycznym disco polo. Piosenkarz zdobył ogromną rozpoznawalność dzięki przebojowi "Miłość w Zakopanem", który w 2017 roku podbił serca słuchaczy i był pozycją obowiązkową na wielu imprezach. Fani od lat zwracają uwagę nie tylko na muzykę Sławomira, ale także jego specyficzny wizerunek, w tym charakterystyczny wąsik.

Kilka miesięcy temu Sławomir zszokował internautów zmianą wyglądu - podczas kwarantanny postanowił zapuścić gęstą brodę. Odmieniony wizerunek związany był z promocją nowego hitu Sławomira "Weselny pyton". Piosenkarz rock polo ogolił brodę, gdy ogłaszał datę premiery weselnego przeboju. Czy obecna metamorfoza również jest związana z nadchodzącym hitem?

Zobacz także: Sławomir znów podbija internet. Teledysk "Weselny pyton" najpopularniejszym klipem w Polsce

Sławomir całkowicie zmienił swój wygląd [FOTO]

Sławomir pokazał się na Instagramie w niecodziennym wydaniu. Wokalista znów zapuścił zarost - po charakterystycznym wąsie nie ma nawet śladu. Piosenkarz ma na zdjęciu także czapkę z daszkiem oraz ciemne okulary przeciwsłoneczne. Taki ubiór sprawia, że ciężko byłoby rozpoznać go na ulicy.

- O matko...

- To nie Sławomir!

- Normalnie Patryk Vega.

- Jaki przystojniak.

- Zarosłeś Sławek - komentują zaskoczeni internauci.

Podoba wam się metamorfoza Sławomira?

loader