Obserwuj w Google News

Sławomir i Kajra żegnają przyjaciela. "Odszedł wspaniały człowiek z otwartym sercem"

1 min. czytania
14.04.2021 11:04
Zareaguj Reakcja

Sławomir to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na polskiej scenie muzycznej. Wokalista rock polo opublikował ostatnio na Instagramie czarno-białe zdjęcia. Okazuje się, że niedawno zmarł jego przyjaciel - menadżer i producent muzyczny Krzysztof Szwed.

Sławomir Kajra
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sławomir Zapała opublikował poruszający wpis, w którym żegna zmarłego przyjaciela. Krzysztof Szwed był cenionym wydawcą, menadżerem i producentem muzycznym. Współpracował z takimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, jak Krzysztof Krawczyk, Kazik Staszewski, Róże Europy czy zespołem VOX. Okazuje się, że pomógł w rozwoju kariery także Sławomirowi i jego żonie Kajrze.

- Dziś kręciliśmy Śląską Karuzelę z pękniętym sercem, zaciśniętym gardłem, ale z uśmiechem i dobrą energią, bo byś tego chciał. Kiedy poznaliśmy się 6 lat temu - to Ty byłeś pierwszym człowiekiem show-biznesu, który w nas uwierzył. Dałeś nam szansę - dzięki której pięknie się rozwinęliśmy. Dziękujemy - zaczął swój wpis twórca przeboju "Miłość w Zakopanem".

Zobacz także:  Sanatorium Miłości: Halinka zdruzgotana śmiercią Władysława. Pożegnała go wzruszającym wyznaniem

Sławomir i Kajra pożegnali bliską osobę

Krzysztof Szwed zmarł 11 kwietnia. Byłego managera Teresy Werner wspominają przyjaciele, artyści i internauci.

- Odszedł Krzysztof Szwed - wspaniały człowiek z otwartą głową i sercem, doskonałą intuicją. Świetny producent, menager, przyjaciel pełen pasji, pomysłów... Zawsze nas rozśmieszający i mobilizujący do ciężkiej pracy... I Mąż, Tato, Dziadek... Jesteśmy z Wami. Kaganek jest w dobrych rękach, w Waszych oczach jest jego uśmiech - napisał w swoim pożegnaniu Sławomir.