Obserwuj w Google News

Sławomir i Kajra przechodzą kryzys? „Największy hardcore to małżeństwo z Kajrą”

2 min. czytania
25.10.2022 12:36
Zareaguj Reakcja

Sławomir i Kajra przechodzą kryzys? Media od pewnego czasu huczą, że w małżeństwie artystów nie dzieje się najlepiej. Pojawiają się plotki, że Kajra jest przygaszona, a podczas koncertów starają się siebie unikać. Jak skomentowali doniesienia?

Sławomir Kajra
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sławomir i Kajra pokazują się razem na imprezach, koncertach, nagrywają wspólnie na Instagramie, a patrząc na uśmiechnięte twarze można stwierdzić, że plotki o rozstaniu są wyssane z palca. Artysta zdementował je zresztą na antenie Polsatu. W rozmowie z RadioZET.pl stwierdził jednak, że decyzja o małżeństwie z Kajrą to pewien rodzaj hardcore’u.

Zobacz także:  Kubicka i Baron: nagły zwrot akcji - kryzys czy ślub? Modelka pokazała wymowne zdjęcie

Sławomir i Kajra przechodzą kryzys?

Sławomir i Kajra roześmiali się, słysząc pytanie o kłopotach w związku, które mieli zaobserwować internauci. Do sprawy podchodzą z dystansem. Przy pytaniu o kryzys Kajra zabrała głos jako pierwsza:

A widzisz, żeby był? (śmiech)

– zapytała retorycznie Kajra. Z kolei Sławomir odniósł się do medialnych spekulacji.

- U nas jest tak, że raz w roku jest informacja, że się rozwodzimy, a zaraz potem jest informacja, że Kajra jest w ciąży. Tak więc ta informacja o rozwodzie już była, teraz czekamy na ciążę, no to normalna sprawa – skwitował Sławomir w rozmowie z RadioZET.pl.

- Chociaż Sławomir też schudł, więc to też jest jakaś nowość. Mam nadzieję, że jak będą jakieś informacje, to tylko pozytywne – zauważyła Kajra.

Redakcja poleca

Ukochana Sławomira jakiś czas temu zdecydowała się na zastrzyk adrenaliny i wybrała się na swobodne spadanie z platformy na wysokości 80 metrów. Artysta przyznaje, że takie wyczyny nie są raczej dla niego, za to największy hardcore w życiu to… małżeństwo.

- Największy hardcore w życiu, na jaki się skusiłem, to było małżeństwo z Kajrą. Jestem pełen podziwu dla niej, bo stanąłem na tej wysokości, chwilę popatrzyłem i musiałem zejść, a ona skoczyła głową w dół – chwalił ukochaną Sławomir.

- Stwierdziłam, że życie ze Sławomirem to jest po prostu sport ekstremalny i życie ekstremalne. Więc skok taki swobodny to jest czysta przyjemność – podsumowała Kajra dla RadioZET.pl.

RadioZET.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS